Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek most akkor mi van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek most akkor mi van?

Figyelt kérdés
A párom tegnap megkért, hogy ne aludjak mindig ott ne legyünk örökké együtt, mert neki ez sok. Nem szakítani akar meg ilyenek csak szabadságra vágyik vagyis, hogy ne mindig velem legyen, mert nem tudja elviselni ha mindig van vele valaki. Nem dolgozom már augusztus óta mióta hazajöttem külföldről, és tényleg mindig együtt vagyunk én is sokszor unatkozom. Most akkor tekintsem ezt annak, hogy un vagy tényleg kell neki egy kis levegő? Ma 6x hívott telefonon, nem is taliztunk, de este már jön értem mert látni akar. Nem értem! Lehet ki akar dobni az lesz a vége vagy csak én vagyok a hülye és meg kéne nyugodnom?! Kérlek segítsetek
2010. okt. 14. 19:26
 1/6 anonim ***** válasza:

"A párom tegnap megkért, hogy ne aludjak mindig ott ne legyünk örökké együtt, mert neki ez sok."


Ha 2 ember túlzottan sokat van együtt, megunja egymást. Ez törvényszerű. Mennyit vagytok együtt átlagban?

2010. okt. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kellett neki némi magány, de úgy látszik megint veled akar lenni!

Mit hisztizel, mint egy hülye p*csa?

2010. okt. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát szinte egész nap :) És ő azt mondta azért szeretné ezt, hogy ne legyen baj ne unjon meg mert szeret velem lenni, és inkább szenvedjünk egy kicsit, hogy jobb legyen legyen miről beszélni meg ilyenek............
2010. okt. 14. 19:30
 4/6 anonim ***** válasza:

"hát szinte egész nap :)"


Hát bocs, de őszintén: ez még egy jól működő szerelmes házasság esetén is katasztrófa. :) Nem szó szerint, de hosszú távon, ha az embert nem érik más ingerek, mint a szerelem, a párja, bizony ráunhat. Reálisan legfeljebb 12 órát tudok elképzelni hosszú távon megunás nélkül.


"És ő azt mondta azért szeretné ezt, hogy ne legyen baj ne unjon meg mert szeret velem lenni, és inkább szenvedjünk egy kicsit, hogy jobb legyen legyen miről beszélni meg ilyenek......"


Bölcs férfi. Megbecsülendő. Jó, én is az vagyok, de nem tartom magam különösen elfogultnak a saját nememmel szemben. :)

2010. okt. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok hisztis pi*csa! Csak nem tudom mi van! Szerintem ha lenne valakid akit szeretsz te sem így beszélnél!
2010. okt. 14. 21:01
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Ez megnyugtató azért :) Te pasi vagy????
2010. okt. 14. 21:02

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!