Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most én vagyok a hülye?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 16F vagyok, párt keresek, de nem találok. Körülbelűl ennyi lenne a kerettörténet. Nem hiszem h túl magas lenne az elvárásom:

-Szeressem hozzám bújni

-Ne legyen bányarém, de ne is túl csinos

-Ne legyen se túl kicsi melle, se túl nagy

-Vicces legyen, humoros, optimista, kedves.

Ennyi lenne:S Viszont én nem járok szórakozni, egyszerűen nem érdekel a "dizsi" meg ilyen fasságok.


Az a baj a mostani lányokkal, h szinte krva mind (tisztelet a kivételnek, errefelé nincs kivétel.)A mellük mutogatják szüntelen, olyan nadrágot vesznek fel h a p*csájuk alig fér bele stb.


Ismerem magam, nekem ilyen lány nem kell! Nem kell ilyen pörgős akármilyen, egy kis nyugis, enyhén visszahúzódó lány kellene de nem találok ilyet! Olyan kellene, akiről érzem, h nem csalna, meg és szeret. Más nem érdekel. Én nem vagyok férfi mintapéldány, de csúnya sem vagyok.


Én optimista vagyok, szeretnék egy tartós kapcsolatot, de ezek mind a b*szásra mennek reggeltől estig. Az se érdekel, ha 4 évig együtt lennénk, és 20 évesen lenne babánk. Én nem csaltam meg eddig se senkit, nem is fogok, nem iszok, nem dohányzok, nem füvezek, nem b*szok meg minden 2. nőt.


Mégis, a mostani lányoknak a bunkó f*szok kellenek. Azt élvezik ha oltják őket, vagy úgy beszélnek velük, mint a kutyával. Észbontó komolyan :S


Nekem nem is lesz ilyen barátnőm soha?


2010. okt. 14. 15:31
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
amíg jól titkolod nemgáz, hosszútávú kapcsolatban meg nem kell titkolni:D az lenne a cink ha a cumit osztogatnád :D am is a szarlét relatív, mindenki más tulajdonságot tart szarnak bennem, na így próbálj emg megfelelni:D (a megoldás: nem próbálsz háhááá)
2010. okt. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!