Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most én vagyok a hülye?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 16F vagyok, párt keresek, de nem találok. Körülbelűl ennyi lenne a kerettörténet. Nem hiszem h túl magas lenne az elvárásom:

-Szeressem hozzám bújni

-Ne legyen bányarém, de ne is túl csinos

-Ne legyen se túl kicsi melle, se túl nagy

-Vicces legyen, humoros, optimista, kedves.

Ennyi lenne:S Viszont én nem járok szórakozni, egyszerűen nem érdekel a "dizsi" meg ilyen fasságok.


Az a baj a mostani lányokkal, h szinte krva mind (tisztelet a kivételnek, errefelé nincs kivétel.)A mellük mutogatják szüntelen, olyan nadrágot vesznek fel h a p*csájuk alig fér bele stb.


Ismerem magam, nekem ilyen lány nem kell! Nem kell ilyen pörgős akármilyen, egy kis nyugis, enyhén visszahúzódó lány kellene de nem találok ilyet! Olyan kellene, akiről érzem, h nem csalna, meg és szeret. Más nem érdekel. Én nem vagyok férfi mintapéldány, de csúnya sem vagyok.


Én optimista vagyok, szeretnék egy tartós kapcsolatot, de ezek mind a b*szásra mennek reggeltől estig. Az se érdekel, ha 4 évig együtt lennénk, és 20 évesen lenne babánk. Én nem csaltam meg eddig se senkit, nem is fogok, nem iszok, nem dohányzok, nem füvezek, nem b*szok meg minden 2. nőt.


Mégis, a mostani lányoknak a bunkó f*szok kellenek. Azt élvezik ha oltják őket, vagy úgy beszélnek velük, mint a kutyával. Észbontó komolyan :S


Nekem nem is lesz ilyen barátnőm soha?


2010. okt. 14. 15:31
1 2 3
 1/21 anonim válasza:

Szia!

Hát szerintem nem minden lány ilyen legalábbis és nem tartom magam annak.

Ha akarod ismerkedhetünk.

2010. okt. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
na megvan a megoldás h miért nem találsz visszahúzódó lányt keresel és azok ált. otthon ülnek esetleg nézz be könyvtárba vagy vmi ilyen helyre
2010. okt. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
húúú nem mondod komolyan, hogy azért nem járnál egy tök jó csajjal mert túl kicsi/nagy a melle? :///
2010. okt. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Miért járnék vele azért mert tök jól néz ki, meg nagy a melle? Ugyanmár, mind el van szállva magától. Ne is mondd h nem így van, itt így van. Meg én sem vagyok Mr. Szépség, írtam, se túl szép, se túl csúnya nem vagyok, középúton vagyok, de inkább a szép felé, mintsem a csúnya oldalon. Tehát testben is vmi hozzám hasonló karibelű nőt keresek.
2010. okt. 14. 15:45
 5/21 anonim ***** válasza:
26%
akkor a válaszom az, hogy igen szerintem te vagy a hülye, nyugodtan pontozz le
2010. okt. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

nem, nem vagy hülye. de mostmár reflektálok a mindenő k*rvára is hamár írtam. NEm személyesen neked, csak úgy kikivánkozik belőlem :))

talán el kéne gondolkozni azon fiatalemberek, hogy miért is krva minden nő? talán ott lehet a kulcs, hogy ha valaki nem teszi ki a mellét, a világ valagán soha a büdös p*csába nem veszi észre senki. mert azokat figyelik akik kiteszik. így aztán piciny esélye marad rá hoyg megismerkedjen valakivel. persze, lehet védekezni hogy mert a normális srácok majd velük.... csak az a baj hogy ez lóf*sz. a normális srácok otthon ülnek a gép előtt, és kétségbeesett krédéseket tesznek fel hogy miért nincs normális lány, ahelyett hogy valóban tennének érte. ugyanez a nőkre is igaz: aki nem krva az várja a megváltást, és mindenki ül szépen a fenekén siránkozvah ogy nincs párja, míg a krvák és rosszfiúk egymásratalálnak, szerelmesek lesznek, és majd talán egyszer megjön az eszük, de még mindig sokkal eseménydúsabb az életük.

Alapvetően a másik bajom ezzel, hogy nem attól lesz valaki ribanc ha eljár szórakozni. Bár én személyszerint nem a diszkos típus vagyok, de ha bemész a diszkóba, kiveszed a tömegből a legjobban műnek kinéző p*csát és megprobálsz átlátni a felszínen, még az is lehet hogy benne is egy normális érző emberi lény lapul, és a smink mögött egy önbizalomhiányos lány rejtőzik aki ezzel próbálja kompenzálni azt, hogy jókislányként rá sem talált rá a hercege.

na. ha bárki túlküzdötte magát a monológomon, akkor mostmár lehet nyomkodni a lefelé nyilat:)


egyébként kedves kérdező....nem, nem vagy hülye. egyszerűen te sem keresel. állj fel az asztal mellől és menj. és ne ítélj meg senkit elsőre az arca, a maszkja alapján, hanem próbálj átlátni azon a felszínen amit mutat magából. nem azt mondom hogy erőltesd be magad egy diszkóba és kapd ki a tömegből a legnagyobb p*nát. De merj odamenni az utcán a buszon a suliban a lányhoz aki értelmesnek látszik. Ne félj attól hogy pofáraesel, mert majd felkelsz. Az emberek egyetlen hatalmas baja hogy csak siránkoznak de ha tenni kéne valamit keresik a kifogásokat (igen, én is ilyen vagyok, két hónapja halogatom hogy felhívjam a srácot aki tetszik, valószínűleg soha nem is fogom... de azért az elképzelés nem rossz ugye? :) )

2010. okt. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Nem lesz. A "rendes" lányok pillantásra se méltatnak egy ilyen pasast.

Alap ugyanis, hogy a pasi képes legyen tisztelni az embereket, ne legyenek előítéletei, ne általánosítson.

Arra meg majd rájössz, hogy a szeretet nem elvárásokon alapul.


Mellesleg... te mit nyújtanál egy ilyen nőnek? A káromkodáson, mások fikázásán és a nem túl magas elvárásaidon kívül?

2010. okt. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Nem általánosítok, tisztelem az embereket. Édesapámat 3 évig én pelenkáztam leépülés miatt, végignéztem a halálát, későbbi nevelőapámat szintén én pelenkáztam, ápoltam, ha anyu nem volt itthon. Nem vagyok rossz ember. Amiket írtam azok csupán tapasztalatok. Én ezt tapasztaltam, én így látom a világot. Remélem érted miről beszélek.
2010. okt. 14. 15:53
 9/21 anonim ***** válasza:

de most miért lenne minden nagymellű beképzelt? :S És igenis egy kismellű is lehet szép :S

azt nagyon sajnálom ami apukáddal történt, komolyan :(, de ez most hogy jön a témához?

2010. okt. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

pedig igaza van aki írta hogy nem tiszteled...csak nem az emberekről van szó, hanem a nőkről. olvasd csak végig miket írtál...

csak egy példa: "de ezek mind a b*szásra mennek reggeltől estig."

általánsoítás, nicns benne tisztelet, és rádásul még baromság is. a nők (többsége, persze van olyan is) nem b*szásra megy. egyszerűen csak ha meg akarnak szerezni egy pasit, akkor tenniük kell valamit. és hidd el, tapasztalatból tudom, hogy a pasiknak nem jön be ha a buli közepén platónról kezdessz el pofázni velük. egyzserűen hülyének néznek. -én irtam az előző nagyonhosszúő választ is.

2010. okt. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!