Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most én vagyok a hülye?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 16F vagyok, párt keresek, de nem találok. Körülbelűl ennyi lenne a kerettörténet. Nem hiszem h túl magas lenne az elvárásom:

-Szeressem hozzám bújni

-Ne legyen bányarém, de ne is túl csinos

-Ne legyen se túl kicsi melle, se túl nagy

-Vicces legyen, humoros, optimista, kedves.

Ennyi lenne:S Viszont én nem járok szórakozni, egyszerűen nem érdekel a "dizsi" meg ilyen fasságok.


Az a baj a mostani lányokkal, h szinte krva mind (tisztelet a kivételnek, errefelé nincs kivétel.)A mellük mutogatják szüntelen, olyan nadrágot vesznek fel h a p*csájuk alig fér bele stb.


Ismerem magam, nekem ilyen lány nem kell! Nem kell ilyen pörgős akármilyen, egy kis nyugis, enyhén visszahúzódó lány kellene de nem találok ilyet! Olyan kellene, akiről érzem, h nem csalna, meg és szeret. Más nem érdekel. Én nem vagyok férfi mintapéldány, de csúnya sem vagyok.


Én optimista vagyok, szeretnék egy tartós kapcsolatot, de ezek mind a b*szásra mennek reggeltől estig. Az se érdekel, ha 4 évig együtt lennénk, és 20 évesen lenne babánk. Én nem csaltam meg eddig se senkit, nem is fogok, nem iszok, nem dohányzok, nem füvezek, nem b*szok meg minden 2. nőt.


Mégis, a mostani lányoknak a bunkó f*szok kellenek. Azt élvezik ha oltják őket, vagy úgy beszélnek velük, mint a kutyával. Észbontó komolyan :S


Nekem nem is lesz ilyen barátnőm soha?


2010. okt. 14. 15:31
1 2 3
 11/21 Moszuke ***** válasza:
0%

ezt hogy a p&csába hozta össze anyukád? édes apád és nevelő apád is te pelenkáztad?... jól tolja:DD

és nem érdekelnek a részletek.. mert egyéni szoc. problem



amúgy szerintem túl sok, és specifikus elvárásod van.. nekem pl:

ne legyen kövér..

ne legyen törpe..

legyen intelligens.


sajnos ez az 1 belső "érték" is már erősen szűri a hölgyeket:):))

2010. okt. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
mert az intelligens nők intelligens pasikat keresnek, és bizony a kettő együtt már valóban ritkán játszik :D
2010. okt. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 Moszuke ***** válasza:
le vagyok oltva úgy érzem:DDXD ez jó:)
2010. okt. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

jahj:DD pedig nem úgy gondoltam neharagudj :DDDDD

csak az intelligencia hiányával már én mint lány is megküzdöttem, és arra jutottam hogy vagy mégiscsak buta vagyok, vagy esélytelen hogy két intelligens ember találkozzon, mert túl ritka állatfaj :D

2010. okt. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 Moszuke ***** válasza:

hát én összekoccantam véletlenül egy MMORPG (online játék) segítségével egy értelmes lánnyal.. tartalmas és magasröptű beszélgetéseket folytatunk msn-n.. hogy a szavaival éljek:D


azt hiszem valamiféle nyelvész vagy mi a fene lesz belőle 2év múlva:)


én meg buta villanyszerelő vagyok:D csak hát ugye az "intelligencia" nem a 2hétig tartó lexikális tudást jelenti.

különben nem érthetné meg egymást egy nyelvész és egy villanyszerelő:)


bár amikor az érzéseiről beszél azt mindig félre értem:D de ez már a lány-fiú különbségeknek tudható be:DD

2010. okt. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Nem minden lány ilyen, de a nagy többség igen. :D

A pasik meg leszarják az olyanokat, mint én. :(

Én szívesen beszélnék veled. :$ :D

15/L

2010. okt. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

áht a férfi és nő közti kapcsolatba ez a szép. ha érteném mit akarnak a f*szok már nem lenne izgalmas a dolog.

a lexikális tudásnak nincs köze intelligenciáról, bár mondjuk engem az is zavar ha pl nem olvas valaki...vagy oké, ne olvassa, de érdekelje hogy én mit olvastam:D sőt, az intelligencia nem mindig mutatkozik. Az az ideális ember aki néha olyan hülye mint a popóm, de ha arra kerül a sor akkor komoly, érdeklődő, és képes gondolkodni.

2010. okt. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 Moszuke ***** válasza:

minta példány vagyok a fent írtakra:DDD

de általában nem szeretek komolykodni csak ha nagyon muszáj:) de ha hát ha elkerülhetetlen akkor nincs mese.

inkább mindent elbaromkodni és buta állat módján élni, röhögni éjjel nappal, az a nekem való:)


bocs, picilány 22éves vagyok nem élek a lehetőséggel^.^

háhhh:SD néha én is meglepődök milyen tapló tudok lenni>.<

2010. okt. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
nembaj, tuti hogy valamiben te is sz*r vagy :D (mint mindenki mielőtt kardbadőlnél)
2010. okt. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Moszuke ***** válasza:

igen én is szar vagyok:D de nem érdekel:)


én pl: a testiség szintjén eléggé durván:D tehát nekem sok kell ahhoz, hogy egy lányt akár csak megcsókoljak, de úgy tiszta szívből, saját kezdeményezéssel..

míg mások úgy osztogassák a nyelvest/cumit/akármit mintha csak egy kézfogás lenne:D


mélyen belül egy csöpögős érzelgős kuki vagyok:D ez az én hibám^.^

viszont jól titkolom >.<

2010. okt. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!