Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hullámozik ennyire?

Figyelt kérdés
Néha úgy érzem kell az exem és vissza szeretném kapni még máskor azt érzem nem érdekel és más csajok után kutakodok... viszont az exemet érzem a legjobbnak és vele akartam leélni az életem. Most viszont eléggé labilis vagyok semmi konkrétum ígérgetem neki a találkozókat de végül mindig lefújom, mert más dolgom akad... Hogy lehetnék végre korrekt mit tegyek hogy talpra álljak és ne legyek ennyire szétszórt? Újra kezdhetnénk ha nem lennék ilyen... :S
2010. okt. 14. 01:32
 1/4 anonim ***** válasza:

A volt barátnő visszahódításának van egy 100%-ig működő módszere. Kezeld barátként és szedj össze egy olyan csajt, akiről ő is azt gondolja, hogy nála is jobb. Beindul az automata: „a vissza akarom szerezni ezt a pasit és miért voltam ilyen hülye már megint effektus.”


Kérdés csak az, hogy te akarod-e majd őt. De ez egy másik történet. A módszer 100%-ban működik!

2010. okt. 14. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
már az esélyt megkaptam ez a lényeg, hogy én bénázok és ezt nem tudom miért nem lépek megfelelően. mit csináljak? nem vagyok most korrekt úgy érzem magamon
2010. okt. 14. 01:37
 3/4 anonim válasza:

Sajnos az én volt barátom ugyanezt csinálja velem.Felfogni nem tudom milyen kétségek között hagy engem a viselkedésével.2hónapja szakitottunk,azzal hogy neki még élnie kell úgy érzi.Azóta találkozunk néha isteniket szeretkezünk,nagyon kedves velem,napi kapcsolatban vagyunk,folyotn ir smseket,és közben más lányokkal chatelget.állitja semmi komoly,ez csak hülyéskedés,szórakozás,de engem gyötör a tudat hogy mást keres,és csak addig kellek majd neki amig talál mást.Ugyanezt mondta nekem mint amire te is gondolsz,hogy néha úgy érzi csak én kellek senki más,néha meg hogy még élnie kell.Nagyon szeret,és szeretné ha mellette maradnék akkor is ha kalandokat talál,hogy mindig visszajöjjön hozzám,és elkezdhessünk valami igazit,ha már kiélte magát.

ez nagyon fáj,mégsem tudom hogyan tudnám eloszlatni a kételyeit,hogy tőlem nem talál jobbat.Mindent megadok neki még igy is.Közben tudom, hogy megalázom magam.Kegyetlen rabság ez annak akivel igy bánnak.De ez csak egy vélemény.

2010. okt. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
"Miért hullámozik ennyire?" - Talán ő a Balaton?
2010. okt. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!