Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én kombinálom túl vagy valós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én kombinálom túl vagy valós a félelmem?

Figyelt kérdés

barátomnak újabban írogat egy csaj mióta MI együtt vagyunk h mennyire bánja h nem jött vele össze meg ilyenek. és ma mondta barátom h megint elkezdett írogatni neki. kértem h másolja be. erre azt írta h nem mert csak felhúzom magam. pedig én csak kíváncsi voltam h mikor írt neki pontosan a csaj. mondtam is neki de ő azt mondta h nem mutatja meg mert h neki csak én kellek és h az a csaj lényegtelen. erre mondtam neki h igen tudom épp ezért nem húznám fel magam azon amit írt. de erre azt mondta h de ő nem másolja be mert már lelépett a csaj és h a naplózott besz. meg nincs bekapcsolva.

és most tök elbizonytalanodtam h vajon nem e azért nem merte megmutatni mert Ő vmi olyasmit írt :S


én 16/L ő 18/F


2010. okt. 11. 22:11
 1/10 anonim ***** válasza:

Ez az elavult kapcsolattartási módszer. MSN. :D


Amúgy meg ha nem bízol a barátodban, akkor miért vagy vele?

2010. okt. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

ezt meg se hallottam. mármit az első felét. muszáj valahogy beszélnünk ha már nem itt lakik tőlem 2 házra.


am.meg bízok benne csak nem értem miért nem akarta ennyire megmutatni h miket írt neki az a csaj

2010. okt. 11. 22:16
 3/10 anonim ***** válasza:
elgondolkoznék,te ismered a barátod,lehet irt neki,(de negondolj rosszra)csak azért nem akarja megmutatni mert fölmérgednél.nekem mindig van valami féle megérzésem és rájövök,ha valami nem ok.még várj egy ideigy ha semmi,akkor felejsd el.
2010. okt. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Lehet tényleg csak nem akart felhúzni vele.:)
2010. okt. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"am.meg bízok benne csak nem értem miért nem akarta ennyire megmutatni h miket írt neki az a csaj"


Ha nem volt naplózva, és ő meg nem mondja el, úgysem fogod megtudni. De a legközelebbi élő találkozásnál kérdezz rá, a jövőbeni tüskék elkerülése érdekében.

2010. okt. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 nagyviri ***** válasza:
Megbízhatsz benne, mert elmondta magától, és nem mástól tudtad meg. Az, hogy nem másolta be, azon meg ne akadj, ki, hiszen a konkrét levelezéséhez nincs semmi közöd, a lényeget pedig elmondta.
2010. okt. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
mért ne lenne köze?ha együtt vannak és mindent megbeszélnek akkor nincs olyan,h nincs köze,vagyis nálunk igy van...
2010. okt. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 nagyviri ***** válasza:

ma 22.55

Te mennyire örülnél, ha a párod azt kérné tőled, hogy mutatsd meg hogy konkrétan mit levelezel? Én biztos nem örülnék neki, mert az azt jelenti, hogy a párom nem hiszi el azt, amit mondtam....

Nem véletlenül létezik a leveéltitok, mint olyan....

2010. okt. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nálunk nincsenek titkok,irkáltam már férfival és ö elolvasta,egyáltalán nem esett rosszul,söt még jol esett,h kicsit féltékeny volt.de mindenkinél más a szokás...
2010. okt. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ja amugy az elözö vagyok és a 23:20 irtam...
2010. okt. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!