Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én kombinálom túl?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én kombinálom túl? Nyugtassatok meg!

Figyelt kérdés

Az biztos hogy sokat aggódok és kombinálok,most nem szeretnék ebbe a hibába esni,ezért érem a segítségeteket!

A barátommal eddig minden nap telefonáltunk,még ha rossz kedve volt akkor is felhívott...

Ma nem hívott, én hívtam, 2x is nem vette fel, vissza sem jelzett , küldtem egy sms-t mivel dolgozik,de eddig mikor dolgozott ráért telefonálni,nem is ezzel van a baj, hanem azzal hogy majd az sms-em után kb. 20 perccel felhívott,é eléggé éreztem rajta hogy valami van.Kérdeztem baj van e de azt mondta nincs, a részleteket hagyjuk,végül elmondta hogy most nincs kedve beszélgetni,SENKIVEL! ( még velem sem ezekszerint)nem is beszélt hozzám, kínos volt a csend...így letettem inkább.Csak rossz napja van,vagy valami más is lehet benne?


2011. márc. 17. 19:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Rossz napja van szimplán. Ha huzamosabb ideig nem akar beszélgetni veled, akkor valami más áll a dologban. Szerintem szimplán van valami gondja, de nem veled. Mindenesetre te most ne keresd. Várd ki amíg ő jön hozzád.
2011. márc. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm neked,ment a kis kéz :)

Én is igy terveztem hogy ,én nem fogom keresni, ezek után rajta a sor ...csak az már olyan rossz,hogy még ahoz sincs kedve akit szeret, én működök furcsán, mert nekem hozzá akkor is van kedvem,ha épp rossz napom van...

2011. márc. 17. 19:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Adj neki időt, még ez esetben elnézhető ez. Ha többször előfordul akkor lesz okod aggódni, ha ez az első, csak rossz napja van. Mikor megnyugszik, bízzunk benne, hogy elmondja pontosan mi baja volt. Légy türelmes és megértő!
2011. márc. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Van amikor a magány a legjobb a férfinak, nem kell vigasztalás meg semmi, csak, hogy hagyják békén az embert.


1-2 nap és bűnbánó módon majd felhív a barátod. Ha nem így tesz, akkor lehet kombinálni.


26/F

2011. márc. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Volt már egyszer ilyen, akkor is nehezen akart beszélni velem.Másnapra jobban lett...De ha ma nem hív már fel és holnap sem fog felhívni,akkor azt hiszem egyedülálló lány leszek :((((

A kis zöld kezecskét megkaptátok,és köszönöm hogy nyugtattok,mert most Ő vele nem tudok beszélgetni,ilyenkor mindig olyan szomorú vagyok, attól félek, hogy szakítani akar, már 2x átéltem hogy nem vették fel a telefont és utána nem sokkal szakitottak velem :((((

2011. márc. 17. 19:54
 6/6 anonim ***** válasza:

Az én pasim is mostanában elég fura. Ő sem akarja nekem elmondani, hogy mi baja van, én meg attól tartok, hogy én csináltam valamit, és azért. Ezek szerint más is jár az én cipőmben. Remélem, hogy ez csak egy ilyen időszak, amikor a férfiak megbolondulnak, aztán majd észhez térnek.

Én is csak azt tudom tanácsolni, hogy várd, míg ő megkeres. Úgyis szeret, és fontos vagy neki, csak rossz időszaka van. :)

2011. márc. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!