Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az alábbi paraméterek alapján...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alábbi paraméterek alapján terveznétek családot ilyen sráccal?

Figyelt kérdés

1. rendkívül helyes, tapadnak rá a nők, de szemtelenül

2. mindez mellett önbizalomhiánya van, nem kezdeményezős típus

3. extra naív, ha valaki játsza az agyát csak a játékot látja

4. érzékeny, képes elbőgni magát az x-factoron, amikor bekerül valaki

5. féltékeny típus, de (elvileg)hűséges is

6. szorgalmas és munkamániás olykor

7. az egész családja rendes párkapcsolatot/családot tart fent

8. 1,5 éve vagyunk együtt, velem szeretne élni, stb stb

9. én 28, ő 30 éves


Az első 4 pont miatt vagyok rá féltékeny, mert úgy érzem, elég nála nyomulni egy kicsit és elcsábul. mert naív.a nőkkel és a kapcsolat terén is. de munkában, pénzügyekben okos, ügyes.

Szerintetek?


2010. okt. 11. 11:50
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigieket

és csak azért habozom, mert ez nem olyan döntés, ami pár hónapra szól, hanem az egész életemet befolyásolhatja

és a párom amúgy hajlandóságot mutat a házasságra, de arra sem akarom sürgetni őt.

2010. okt. 11. 12:29
 12/17 A kérdező kommentje:

12:27-től kérdezném

miért vonja maga után azt, hogy nem ő a nagy ő, az hogy én bizonytalan vagyok?

sokan belerohannak a "nagy ő" érzéssel egy kapcsolatba utána meg sehol semmi

én nem szeretnék az az elvakult rózsaszínszemüveg típusú lenni.

akkor is lehet valaki nagy ő, ha én még azt nem tudom. nem?

2010. okt. 11. 12:33
 13/17 anonim ***** válasza:

"én nem szeretnék az az elvakult rózsaszínszemüveg típusú lenni.

akkor is lehet valaki nagy ő, ha én még azt nem tudom. nem?"


A nagy ő attól nagy őt, hogy a rózsaszín szemüveg nélkül is azt mondod: igen, ő az, akivel el tudnám képzelni az életemet. Amíg ott a rózsaszín szemüveg, addig nem tudsz racionálisan nyilatkozni a kérdésről. Mivel pedig pontosan azt írod, hogy nem akarsz rózsaszín szemüveg típusú helyzetbe kerülni, ezekből következik, hogy addig nem is lehet ő a nagy ő számodra, majd csak akkor válik azzá. Szerintem.

2010. okt. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

attól vagyok igazából bizonytalan, hogy nincs rá garancia, hogy nem csal meg, hogy nem válunk.

de erre semmilyen más kapcsolatban sincs.

ezért van itt a kérdésem.

megérzéseim nincsenek abszolut se negatív, se pozitív. a lehető legbizonytalanabb vagyok, és szívom magamba a válaszokat.

2010. okt. 11. 13:13
 15/17 anonim ***** válasza:

Olyan, mintha csak az én barátomat írtad volna le:) Kivéve 4. és 9. pont, a 8.nak meg csak a második fele igaz mert még csak egy éve járunk:) Bár én jóval fiatalabb vagyok (20éves), de vele szeretnék élni, és a helyedben nem gondolkoznék azon hogy mit is akarok, főleg ha ő a házasságot is fontolgatja, ez olyan ritka érték szerintem. Én is szeretnék hozzámenni a barátomhoz ha befejeztem a sulit, mert mással el se tudom képzelni az életem, mint ahogy ő sem, ő 27 éves úgyhogy tudja mit akar:)

Ha tényleg ilyen a barátod mint amilyennek leírtad akkor örülj neki mert álom pasid van!!:))

20L

2010. okt. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

köszi, hogy megírtad

örülök, hogy bátran ki tudod jelenteni, hogy a párod is ugyanúgy gondolja rólad

én ezen még el sem gondolkoztam, hogy az én párom is csak velem tudná elképzelni az életét vagy nem, és ahogy nézem, ő rendkívül reális ezen a téren, ő azt mondaná, ha szakítanánk, utána úgy is lenne más neki is meg nekem is

és ez valóban igaz, ez a másik nélkül el sem tudnám képzelni dolog, ezt nem is tudom mikor érzi az ember

örülök, hogy te így érzel :) minden jót kívánok nektek!

2010. okt. 11. 15:50
 17/17 anonim ***** válasza:
csillagos ötös :)
2010. okt. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!