Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az alábbi paraméterek közül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alábbi paraméterek közül számotokra melyik a leg ideálisabb? (lent)

Figyelt kérdés

Átlag magasságba veszek egy 165 cm-es lányt. Szerintetek ehez a massághoz számotokra hány kilóval a leg ideálisabb? Nem a BMI-re gondolok, mert van aki a nagyon sovány és van aki a nagyon kövér lányokat szereti:D

És kérlek, kg-val válaszoljatok, mert a vékony, az átlagos...stb. nagyon relatív szavak:D

köszönöm:)


2011. febr. 1. 11:25
1 2
 1/12 anonim válasza:
48-50kg
2011. febr. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha az eddigi ismerőseimet veszem alapul , lányokat persze...akkor a 165 cm magassághoz az 50-max 55 kg
2011. febr. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
olyan 55 és 60 kg között
2011. febr. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

55 szerintem, ha nagyon eloszlik rajta, legyen 60, de 50 is lehet. Legyen feszes és arányos és legyenek meg a vonalai csípő, derék, cici, popsi elkülönüljön egymástól. :))


23F

2011. febr. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Sportos legyen. 52-55
2011. febr. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

köszönöm:)

el sem hiszitek, hogy mennyit segítettetek!

2011. febr. 1. 11:36
 7/12 anonim ***** válasza:
50 szerintem kb :)
2011. febr. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen centivel nagyon sokáig 52 kg voltam.

Nem vagyok az a hízásra hajlamos fajta szerencsére, de ha zabálós időszakom van, azért lábra és popóra megy fel... :-(

A sok biciklizéstől is oda "hízok" (vagy vastagodom, izmosodom..). Kb. 56 kg lehetett a legtöbb, amit nyomtam.

Vékonynak és kövérnek sosem éreztem magam, szerintem ez normális súly.


Azt gondolom, 60 kg-ig még nem lenne gáz. Annak, akinek nagyok a cicijei is. Viszont nekem sajna a cici kicsi (de legalább feszes:-)), és ezért igyekszem lent sem gömbölyödni tovább, mert akkor aránytalan leszek. Olyan 54 lehetek most úgy érzem. (Rossz a mérleg, így annyira nem parázok. :-))


Függ persze a csontozattól is. A kortól is. (Én 30éves...)

Lányok általában az anyjukra hasonlítanak. Ha azt látod, hogy anyukád nincs nincs elhízva, akkor valószínűleg te sem fogsz elhízni normális esetben. Ha anyukád túlsúlyos, akkor figyelj oda még addig, amíg nem késő, mert utána nehezebb leadni. Szerintem. :-)

2011. febr. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
55kg körül a jó. se nem sovány, se nem duci, olyan kis aranyos:D
2011. febr. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

"Átlag magasságba veszek egy 165 cm-es lányt"


Hol árulják? Én is venni akarok egyet!

2011. febr. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!