Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az alábbi paraméterek alapján...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alábbi paraméterek alapján terveznétek családot ilyen sráccal?

Figyelt kérdés

1. rendkívül helyes, tapadnak rá a nők, de szemtelenül

2. mindez mellett önbizalomhiánya van, nem kezdeményezős típus

3. extra naív, ha valaki játsza az agyát csak a játékot látja

4. érzékeny, képes elbőgni magát az x-factoron, amikor bekerül valaki

5. féltékeny típus, de (elvileg)hűséges is

6. szorgalmas és munkamániás olykor

7. az egész családja rendes párkapcsolatot/családot tart fent

8. 1,5 éve vagyunk együtt, velem szeretne élni, stb stb

9. én 28, ő 30 éves


Az első 4 pont miatt vagyok rá féltékeny, mert úgy érzem, elég nála nyomulni egy kicsit és elcsábul. mert naív.a nőkkel és a kapcsolat terén is. de munkában, pénzügyekben okos, ügyes.

Szerintetek?


2010. okt. 11. 11:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

"4. érzékeny, képes elbőgni magát az x-factoron, amikor bekerül valaki"


Hűha. :)

2010. okt. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Moszuke ***** válasza:

bár fiú vagyok, és ha ez egy lányról szólna

a 6-os pont második fele miatt erősen meg gondolnám.


22/f

2010. okt. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

szerintem alkalmas

26,L

2010. okt. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

a férfiak hajlamosak a munkamániára, bnőméknél meg másoknál is megesik ilyen. a csajok kevésbé ilyenek.

de teljesen bizonytalan vagyok, és most várja mikor költözök hozzá.

én meg húzom halogatom, mert nem tudom mit akarok

2010. okt. 11. 12:14
 5/17 A kérdező kommentje:
hát 12:13-as egyszerű és lényegretörő volt :)
2010. okt. 11. 12:17
 6/17 anonim ***** válasza:

"de teljesen bizonytalan vagyok, és most várja mikor költözök hozzá.

én meg húzom halogatom, mert nem tudom mit akarok"


És persze a nők mindig síránkoznak ilyenek után, hogy a pasi miért nem érit meg őket, stb stb.


Ha érzed, hogy kell neked, minek tétovázol?

2010. okt. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
*érti
2010. okt. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 nagyviri ***** válasza:
Azok alapján amit írál, én nem látok semmi okot arra, hogy bizonytalan és féltékeny légy. Jegyezd meg, egyes csajok nem azért másznak más pasijára, mert jóképű, hanem mert nem tisztelik mások kapcsolatát. Az, hogy hogy néz ki az illető pasi számít ugyan, de nem ez a leglényegesebb momentum. De azt, hogy Te ezzel a pasival akarod e leélni az életedet, azt csak te tudod. Ha szereted tiszta szívvel, akkor ne habozzál, mert ha sokat hezitálsz, lehet, hogy a párod fogja megunni a helyzetet, és simán tovább lép. Ha sokáig habozol, akkor azt fogja hinni, hogy neked nem ő az igazi, és ezzel mindent elveszíthetsz.
2010. okt. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

12:13 vagyok

Az én férjem is munkamániás, de nem betegesen, csak kicsit Néha idegesítő, de emellett a világ legbecsületesebb, legrendesebb embere és rengeteg szeretnivaló tulajdonsága van.Amúgy ő is naív a lányokkal, a nyomulást kedvességnek veszi, de 1oo%, hogy hűséges ennek ellenére. Mondjuk ő nem az a kifejezett sármos pasi típus, de szerintem helyes :)

Ja még annyi, h ne légy az élettársa, legyél a felesége.

2010. okt. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Az összeköltözésből még nem lesz feltétlenül gyerek. Lakva nagyon sok minden kiderül. Ha viszont kérdésként merül fel benned, hogy ő e a megfelelő ember, akkor szerintem nem ő az. De ha van időd, amit rá tudsz szánni (nem ketyeg még a biológiai órád), akkor próbáld ki vele.
2010. okt. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!