Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket ez zavarna? Majdnem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket ez zavarna? Majdnem hogy minden nap együtt vannak. De azt állítja, csak jó barátok maradtak. Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Szóval arról van szó, hogy fél éve vagyok lassan a barátommal(22). Előtte volt egy négy éves kapcsolata, aminek előttem egy bő öt hónappal lett vége. Azt mondta nekem már teljesen kiheverte, és ahogy láttam, amikor összefutottunk itt-ott, én is elhittem. Aztán nekem bejött a meló, és a suli is, egyre kevesebbet voltunk együtt.Msn-en és telefonon tartjuk leginkább a kapcsolatot mostanában, és gyakran, amikor rá írok, mondja hogy nála van a volt barátnője, kicsit dumálgatnak. Vagy dumálgattak, mert volt olyan, amikor kérdeztem tőle msn-en, és nála volt, hogy hol van éppen, és közölte hogy alszik. Én ekkor ekkor kezdtem kételkedni benne. Én pl soha nem aludnék el véletlenül egy expasimnál se. És egyre többet van nála. Majdnem minden délután, amikor ráírok, mondja hogy ott van, vagy mennek a plázába enni stb. Engem nem zavarna úgy kölönösebben az ilyen, ha nem a volt csajával tenné mind ezt. Szerintetek lehet valami köztük? Vagy van okom féltékenynek lenni? 19/L
2010. okt. 10. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt nem tűrném.

Többet van vele, mint veled, ráadásul a lakásában. :-S

2010. okt. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is túlzás az egész. Mi az, hogy ott alszik?

Nem lehet, hogy féltékennyé akar tenni?

Mondd meg neki, hogy zavar téged!

2010. okt. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tudtommal éjszaka nem aludt ott, csak egy délután szundított.........el nála.De mindketten tagadják, hogy lenne köztük bármi is.
2010. okt. 10. 21:35
 4/5 anonim ***** válasza:
81%
Én biztos, hogy szóvá tenném ezeket és ha ezek után is ennyit találkoznának, akkor repülne a pasi...
2010. okt. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sincs rendben a dolog. Eleve tul sokat vannak együtt szerintem. Elszunditott nala delutan? Furcsa...en egyertelmüen közölnem, hogy nem tetszik a dolog, es hogy gondolja vegig neki hogy esne forditott esetben. Vagy valtoztat, vagy repül ennyi.
2010. okt. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!