Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ha Rómeó és Júlia...

Szerintetek ha Rómeó és Júlia nem hal meg akkor örökre együtt maradtak volna?

Figyelt kérdés
Ha igen miért, ha nem miért??:)) A nemed és a korod is írd oda:)
2011. febr. 7. 17:50
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
90%
Szerintem igen ,mert az életüket is feláldozták egymásért és szerintem ez a tett mindent elárul.
2011. febr. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
84%

nem:)

miért?

Júlia megunta volna Rómeót,azt hogy mosni főzni kell rá,tizenévesen ő nem erre vágyik,Rómeó talált volna szebb lányt,aki hajlandó az orálszexre,miközben Júlia otthon arra várt volna,hogy mikor kap olyan csodás bókokat mint régen...Eközben Rómeó....

blabla



23/N kinőttem a mesékből

2011. febr. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
91%
Mivel ők is csak emberek, ezért ha beleesnek abba a különleges 20%-ába a házasságoknak amik nem válással végződnek, akkor igen, együtt maradtak volna. Persze így is kérdéses, hogy milyen légkörben.
2011. febr. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem igen. A szerelmük egy életre szól.


17/L Én még hiszek (és hinni akarok) a mesékben:)

2011. febr. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
88%
Ja, 17:55-ös vagyok, 21/L
2011. febr. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
92%

Nekik az volt a sorsuk, hogy együtt haljanak meg... Nem tudom. Szerintem nem működött volna a kapcsolatuk- menekült státusz két befolyásos családtól, akik nem nyugszanak bele döntésükbe (és mivel ebben az esetben R. és J. nem halnak meg, feltételezük, hogy családjaik se békülnek ki) és üldözik őket, ez igy nem veztett volna jóra.

F és 16.

2011. febr. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
58%

Igen...hiszek a mesékben...


mert van olyan férfi aki az orál/anál szexért nem hagyja el a feleségét, és van olyan nő akinek a gyerekszülés és a gyereknevelés jelenti az önmegvalósítást, karriert és nem önfeláldozás számukra az ilyesmi...


23N

2011. febr. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
77%
Ezt kérdezd meg Shakespeare-től, mert én nem tudom :D
2011. febr. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
92%
Olvasd el a Mentsük meg Júliát! című könyvet, ami eljátszik ezzel a gondolattal :)
2011. febr. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem együtt maradtak volna.Akkoriban nem volt még ilyen szabados a világ,többet ért a becsület,az adott szó.

30/N

2011. febr. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!