Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is en rontottam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is en rontottam el? Nem birom ki nelkul

Figyelt kérdés

Minden jol kezdodott,megismertem egy fiut a nyaralasomom,de en hamarabb hazajottem mint o,megigerte hogy ha hazajon eljon hozzam is.El is jott ahogy megigerte egy nap akkor minden jol ment,beszelgettunk stb,kaptam tole ajandekot is mert ra 2 napra volt a szuletesnapom,es akkor megigerte hogy eljon meg,el is jott x*-napon,akkor volt a szuletesnapom.Na de itt jon a baj:ahogy mondtam hogy a szuletesnapom volt akkor nap mielott jott volna elmentem a barataimmal paran megunnepeltuk,iszogattunk.nagyon kiutottem magam,igen berugtam :(:(hazajottem es jott is.o is latta rajtam hogy nincs minden rendben,es mondtam is neki hogy ne haragudjon,azt mondta hogy semmi baj,az en napom,beszelgettunk ezt azt,ahogy emlekszem es ment is haza.Megigerte hogy elfog jonni masnap de nem jott:(megkerdeztem tole es azt mondta hogy van dolga,megertettem hisz szombat volt,es hetfon megy vissza az egyetemre.de megigerte hogy elfog jonni jovoheten.(25km lakunk egymastol) es (85km van egyetemen)szerintetek mindent elrontottam ???lehet ezen meg segiteni?en szeretem,es hulye lenne ha nem vette volna mar eszre.:(



-bocsi a helyesirasert:)azota nem vagyok jol annyira nem birom nelkule:(


2010. okt. 10. 11:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne haragudj,hogy ezt írom,de nincs annál taszítóbb egy fiú számára,mint amikor a lány kiüti magát.Szerintem te hibáztál,de szerintem ez nem egy olyan probléma,amit nem tudsz jóvátenni.Szóval próbálkozz!Sok sikert!
2010. okt. 12. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen kicsit azért kiámbrádító tud lenni egy full részeg csaj , de ha ez nem mindennapos dolog akkor kétlem hogy e miatt lenézne .

Szerintem néha-néha belefér bárkinél hogy lerészegedjen .

2010. okt. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egyáltalán nem para, bár tény, hogy kapcsolat elején még kicsit gázos, ha ez nagyon zavarja, akkor jobb bele sem menni jobban, legalábbis szerintem, mert egy hosszabb, rövidebb idő után már nem olyan fontos, hogy mindennapot, minden szabad percet a pároddal tölts, egészséges esetben ez az igény elmúlik. Tehát az a normális, ha neked és a párodnak is van egy kis privát élete, ez természetesen csak egészséges kapcsolatban jöhet létre.

Amúgy nagyon együtt érzek veled, én párommal 2 hónapja vagyok együtt, még mindig iszonyatosan bele vagyok zúgva, és alig tudok másra koncentrálni, most 1 hónapig munka nélkül volt, és be kell, hogy valljam nagyon élveztem, hogy gyakorlatilag mindig ráért, és most kapott munkát, és jó ha hetenteláthatom. :( És most én is abban az állapotban vagyok, hogy jaj azt ígérte, hogy hív biztos elgfelejtette, dolga van, vagy valami rosszat mondtam??!?!?!? Áh!

2010. okt. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!