Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak h megbízzon bennem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak h megbízzon bennem?

Figyelt kérdés

Van egy lány akit már régóta szeretek. Volt egy barátja aki nagyon csúnyán átverte és azt mondta h azóta nem tud megbízni bennem se. Sokszor vagyok vele h hátha így érzi h megbízhat bennem. Már kétszer is majdnem meghaltam miatta. Vagyis nem pont miatta. Az úgy volt h az előző barátja elkezdte bökdösni meg ütögetni és pedig közbeszóltam és rálökött egy nagy üveg valamire és egy üvegdarab beleállt a nyakamba (azt mondták h meg is halhattam volna). A másik meg úgy volt h nála voltam amikor betörtek hozzájuk akkor meg belém szúrtak egy kést. Akkor csak annyi volt a szerencsém h nem volt túl mély. Ezek után se bízik bennem. Beszélni szeretnék vele de nem tudom hogyan...azt akarom h megértsen. Már több mint 1 éve szakítottak és én hagytam is neki időt. Mit csináljak?

25/F


2010. okt. 8. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Szegény:( Én megértem,mit lehetne iylenkor csinmálni?:S próbálj még vmit kitalálni,de ne szakíts vele!!AKKOR TÉNYLEG SOHA SENKIBE SE FOG BÍZNI
2010. okt. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%

Rohanj.Vissza se nézz.Mert megöl a szerelem.Méltatlan a bizalmadra.

Ócska,mint az a kés amit belédszúrtak.Egy hős aki egy purdéért teszi kockára életét,így az ügy se nemes.Atyád nem mondta mikor lovaggá ütött,hogy ne keveredj a parasztokkal?

2010. okt. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy szakember kellene ide.
2010. okt. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát ha ennyire nemérdekled, akkor itt csak te jársz pórul, hagyd a fenébe. Nem érdemes. A lelkizavaraihoz idő vagy orvos kell. Neked pedig életbiztosítás vagy testőr de nemkellene a közelébe lenned. Anyád sírathat mert rossz csajt akarsz? eddig se értette meg, hát már nem is fogja.
2010. okt. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!