Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy ujra megbizzon bennem?

Figyelt kérdés
17 éves csaj vagyok egy nagyon rossz dolgot elkovettem. 1 éve vagyok egyutt a baráttommal megigértem neki egypár dolgot és sorba kezdtem oket megszegni... nem onszántambol és most a legnagyobb hibám az volt hogy felkrestem a volt barátomat és tole kértem tanácsot és ezt nem kelett volna.. nagy hibát kovettem el ezt elmeséltem a barátnőmnek ő elmondta a barátjának és a barátom megtudta eloszor letagadtam deh végul is utána bevalottam hogy ez mind igaz.... hogyan szerezhetném vissza a bizalmát, ha mindig azt számlálja hogy egyfolytában hazudok és ha otthon vagyok mindig a net elott pasizok én ebbe már belehalok nem is csinálom eztet hogyan szerezhetném vissza a bizalmát Kérlek segitsetek
2009. ápr. 4. 17:49
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
S E H O G Y
2009. ápr. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért a volt pasidtól kértél tanácsot? Miért nem a jelenlegi pasidtól? Ezzel azt bizonyítod, hogy nem bízol te sem a barátodban, nem bíztál az ítélőképességében, az eldöntendő kérdéssel egy másik emberhez fordultál. És ha már ezt megtetted, nem a barátnődnek kellett volna elmesélned először, hanem a párodnak. A bizalom nem egy olyan dolog, amit eljátszunk, aztán visszaszerezzük. Képzeld magadat az ő helyébe, ha ő ment volna a régi barátnőjéhez tanácsért és nem hozzád. Ha átérzed ezt, akkor tudod a választ, hogy mit kell tenned.
2009. ápr. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
átgondoltam az egészet tudom hogy tobbet ilyet nem kell tennem sajnálm is ezt az egészet de AZT NE MONDJA NEKEM SENKI HOGY SEHOGY a barátom kért arra hogy ezt bizonyitsam valahogy biztos lehet:(
2009. ápr. 4. 19:25
 4/6 anonim ***** válasza:
Ennyi eszed van?Miért segitene neked a volt pasid?Ha meging a bizalom,már sosem lesz ugyan az.A kapcsolatot szépen lassan fel fogja emészteni a féltékenység,kétely.Ahelyett,hogy szeretnétek egymást,azon fog agyalni,hogy valyon miben hazudsz neki.Legközelebb nem ártana gondolkodnod is.Nem kellemes ez az érzés elhiheted.Állandó gyanakvásban élni...
2009. ápr. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
74%

Nah jah... mi haszna lenne a volt pasidnak ebből?

Neki édesmind1 hogy jártok vagy szakítotok...hacsak, nem akar megint meghódítani téged.

De az írásodból nézve éretlen vagy még.

2009. ápr. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
megbántam amit csináltam nagyon és átgondoltam meg minden. Deh nem lehetne valahogy mégis azt elérni hogy ugyanugy szeressen mint régen?
2009. ápr. 5. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!