Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy végre megbízz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy végre megbízzon bennem?

Figyelt kérdés

A párommal már több mint 3 éve vagyunk együtt, de állandóan féltékenykedik meg "összead" mindenkivel, meg hogy én biztos megcsalom ha nem vele vagyok, stb.

Már megőrít ezzel!

Őt az előző barátnője elég csúnyán megcsalta és azóta, amióta összejöttünk, hiába próbálom bizonygatni, hogy hűséges vagyok, mindig piszkálódik és azt mondja, hogy fél hogy én is megcsalom.

Nem tettem a 3 év alatt soha olyat, ami okot adott volna hogy féljen, soha nem csalnám meg, mert nagyon szeretem, de néha már az őrületbe kerget hogy ennyire féltékeny!

Mit csináljak, hogy bízzon bennem? Mit?


2008. okt. 2. 16:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Először is beszéld meg vele, hogy neked ez nem esik jól, hogy ha ezt csinálja.Aztán pedig mondd el neki, hogy mennyire szereted, hogy ő neked a legfontosabb,ő az életed értelme, figyelj minél többet rá(sok közös program,ajándékok amik azt jelképezik hogy mindig csak rá gondolsz és csak őt szereted)...Pár hónap után ha ezek sem vállnak be akkor szigoríts! Mondd meg neki, hogy te ahogy csak tudod bebizonyítottad h csak ő kell neked,de ha nem hiszi el és továbbra is ezzel traktál akkor nem szeret igazán! Ettől már 100% hogy ráébred hogy benned bízhat. Sok sikert!
2008. okt. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!