Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon lemaradtam a többiekhez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon lemaradtam a többiekhez képest, mert nincs senkim?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok, de nincsen barátom. Persze szeretnék, de mégsem jön össze soha senkivel. A velem egykorú lány ismerőseim évek óta tartó kapcsolatban vannak: újságolják, hogy most költöztek össze, némelyik összeházasodott, babát vár (folyamatosan pakolják fel a pocakos képeket) szóval ők már révbe értek. Én meg sehol sem vagyok. Nagyim is kérdezi, hogy XY-nak van-e barátja, vagy férjhez ment-e már? Én meg letagadom, hogy ne nézzen akkora lúzernek, dehát az vagyok...Attól félek elszalad az idő, én meg egyedül fogok maradni, soha sem lesz férjem/gyerekem. Pedig mindig úgy képzeltem el, hogy lesz, de nagyon le vagyok maradva... :S
2010. okt. 8. 17:39
 1/8 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem volt még barátod? Mert akkor ez is akadályozhat.

Amúgy nem vagy még lemaradva semmiről, de ha zavar a dolog, akkor járj el sokat, ismerkedj, de ne görcsölj nagyon rajta, mert akkor enm fog összejönni.

2010. okt. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem.

22 éves vagyok egy négyéves kapcsolatban. Most fogok kilépni belőle, pedig a párom már esküdne.

Tehát még ott se tartok, ahol te.


Másrészről nem lóverseny ez. Persze a nagymamád még abban anőtt föl, hogy egy nőnek minél előbb férjhez kell menni. De ez már a 21. század. Élvezd ki, amíg egyedül vagy, tanulj és szórakozz sokat, már csak azért is, mert ha egyszer családod lesz, sok mindenre nem lesz így lehetőséged.


De a lényeg: ne aggódj ezen. Mindenki megtalálja a párját előbb-utóbb :)

2010. okt. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem, soha sem volt még....És ha tetszik valaki az (is) eszembejut, hogy: nekem ennyi idős létemre nulla a tapasztalatom (minden téren) és milyen béna leszek. Meg alapból mindig nagyon visszahúzódó voltam/vagyok. Kb mindenkit jobbnak látok magamnál, sokszor egy rakás szerencsétlenségnek érzem magam...
2010. okt. 8. 17:47
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

nem vagy lúzer, igazán ráérsz.

én már 25 vagyok, nem zavar hogy nincs barátnőm, úgy 10 év múlva már lehet hogy elkezdenék aggódni.

2010. okt. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne légy elkeseredve, az a legrosszabb! Én is hasonlóan vagyok mint te, csak pár évvel idősebben. Az, hogy béna lennél egy kapcsolatban, azt pedig felejtsd el, egy kapcsolat nem a megfelelésről és nem a teljesítménykényszerről szól, ha találsz valakit úgy fog szeretni, ahogy vagy, és nem fog bénának tartani vagy hasonlók. Először is teszel is valamit azért, hogy legyen? Mert ha nem, akkor nem is lesz. Járj el erre-arra ismerkedjél, netes társkeresést is kipróbálhatod, vesztenivaló nincsen. De elsősorban azt tartsd szem előtt, te mit szeretnél, haladj a saját tempódban, ne az érdekeljen, hogy xy-nak már gyereke van. Manapság egyébként sem azt mondanám általánosnak, hogy 20éves koruk körül házasodnának vagy gyereket szülnének. Még fiatal vagy, nem leszel attól kevesebb, mert neked csak esetleg 28évesen lesz gyereked.
2010. okt. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

a legnagyobb hiba, amit elkövethetsz, hogy másokhoz hasonlítgatod magad!!! tudom, ezt nehéz kikerülni, de nem szabad! tapasztalatból mondom. most is küzdök ezzel, ahogy életem során mindig, ennek ellenére tudom, hogy én én vagyok, s a többiek nem lényegesek... még ha x és y cikinek tart vagy egyéb negatív jellemzővel is lát el...

én ugyanebben a helyzetben voltam. sose jártam senkivel, egészen 21 éves koromig, és akkor, amikor 3 hónapja betöltöttem a 21-et, teljesen véletlenül összejöttem valakivel, aki nagyon szerelmes lett belém, én is megszerettem, s szeretem a mai napig is (1 hónap múlva leszek 23). az más kérdés, hogy már nem szeret, ezzel küzdök kb. 3 hónapja, s ez marha nagy csalódás volt nekem:( azóta is összefutunk időnként, s valami izzás és egyéb még mindig van köztünk. nem akarom, s félek is őt elengedni. nem látok rá esélyt, hogy lenne helyette valakim, de ez csak az egyik ok... na mindegy, nem akarlak még jobban elkeseríteni, mert ami köztünk történt és jó volt, az nagyon is klassz volt. sosem jártam még ennyire a fellegekben, sosem voltam ennyire boldog, amikor ő elkezdett irántam érdeklődni, bókolni, s megszeretni...stb... no csak azt akartam ezzel mondani, hogy lásd, egyszer megtörténik a jó:P /persze, tudom, az hogy valaki ilyet mond-még ha hasonló helyzetben is volt-, nem vigasz, mert neked kell megküzdened a dologgal/. én azt tudom tanácsolni, hogy légy önmagad és ne játszd meg magad semmilyen helyzetben. törekedj a legjobbra, s akkor észre is fogják venni benned a szépet:) ne sürgesd az időt, ne siránkozz ezen és ne fájdítsd a szíved, mert úgy csak rosszabb lesz...tudom, milyen ez...

2010. okt. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem vagy lemaradva :) Az hogy 0 tapasztalatod van? Na bumm :) Némelyik pasi még szereti is az ilyen csajokat.


És ugyanúgy vagyok, mint Te :)


20/L

2010. okt. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
én írtam 18kor... : nos, az én barátomnak nagyon imponált a természetem, a bájosságom, és az, hogy őrzöm az értékeket és védelemre szorulok... ezt ő mondta:)
2010. okt. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!