Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 22 éves leszek nyáron, eddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 éves leszek nyáron, eddig még nem volt senkim. Jelenleg sincs senki a láthatáron. Lemaradtam vmiről? Vmi visszahozhatatlan, pótolhatatlan dologról, vagy még minden jóra fordulhat? (lány vagyok)

Figyelt kérdés

Szerintetek ha fél éven belül találok vkit, akivel nagyon boldog vagyok, és 10 év múlva visszatekintek életemnek erre az időszakára, érezhetem-e úgy, hogy minden így volt tökéletes, ahogyan történt, vagy az emberben mindig lesz vmiféle idióta hiányérzet, mert vele semmi nem akkor történt meg, amikor "meg kellett volna" történnie?

Csak normális válaszokat kérek, nincs valami jókedvem... Csinos vagyok, kedves, senki nem érti, miért vagyok egyedül, ... mégis, vhogy így alakultak a dolgok. A múltat már nem tudom megváltoztatni, és most van bennem vmi hiányérzet. A legtöbb ismerősöm már boldog párkapcsolatban él - de legalábbis túl van 1-2 próbálkozáson -, én meg még nem láttam fiút 3 méternél közelebbről :S


2008. márc. 21. 14:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát kettős oldalról tekinthetjük a dolgokat, egyrészt onnan ahonnan Te látod, hogy már "mindenkinek" volt s Neked nem. Hidd el ezzel nincs semmi baj, és semmi gázas dolgot nem látok benne, igy alakult, de ezt rengeteg dolog befolyásolhatta, a környzeted, a családod (esetleg), a lelkiállapotod stb...Másrészt megközelithetjük onnan, hogy még mindig jobb igy, mint 14 évesen elvesziteni a szüzességet aztán hencegni azzal, hogy jéééé már mennyi pasival voltam..."mindennek megvan az ideje mint a szalmakalapnak" És a Te időd is eljön, hidd el nekem. Lehet h ma, lehet hogy holnap, lehet egy hétmúlva, talán várnod kell egy hónapot, de megéri várni:) és nem kell eröltetni...sem kétségbeesni, a szerelem akkor jön mikor a legkevésbé számitassz rá:) türelem:)
2008. márc. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én most leszek 20 éves a nyáron. Nekem most van az első kapcsolatom, ami 4 hónapja tart. Előtte én is úgy éreztem, hogy lemaradtam valamiről, valami kimaradt az életemből, de mostmár tudom, hogy jól döntöttem, hogy semmit sem kapkodtam el. Biztos vagyok benne, hogy neked is lesz barátod... úgyis jön a tavasz meg a nyár, dúlnak a hormonok meg minden :) Ne keseredj el, hidd el, nem maradsz le semmiről! Nem kell a mai tinikről példát venni, lehet, hogy pont ők azok, akik rosszul csinálják a dolgaikat (de ezzel nem szeretnék senkit sem megbántani).
2008. márc. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Két évvel idősebb vagyok nálad, velem is ez (volt) a helyzet. (Senki sem értette, miért nincs senkim, hiszen elég sok próbálkozó volt).

Most alakulgat valami, és nem azért, hogy legyen valakim, hanem, mert én szeretném így. Valami megfogott benne.

Én is nagyon sokszor feltettem magamnak ezt a kérdést. És mindig arra jutottam, hogy talán a tökéleteset kerestem. Aztán rájöttem, hogy olyan nincs. Nem érzem úgy, hogy lemeradtam valamiről, sőt akik tudják, hogy mi a helyzet, büszkék rám.

2008. márc. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Sajnos hozzám kevesen közelednek, de ez csak és kizárólag az én hibám: amint vki kedvesebben szól hozzám, tüskéket növesztek, és visszahúzódom. Néha úgy érzem, ezt az egész "párkapcsolatosdit" nem nekem találták ki, és talán nincs is olyan, aki szeretni tudna engem... Nagyon bénán tudok viselkedni, ha vki közeledik! :( Ugyanakkor akarom is, hogy közeledjenek, hiszen "ideje lenne". Csak van egy kis félelem bennem, hogy esetleg nagyot csalódom.
2008. márc. 21. 20:11
 5/10 anonim válasza:
100%
Szia!Nagyon ismerős a helyzeted.Én 23 leszek idén.Idáig valahogy elkerült a szerelem.Nem tudtam mi volt a baj, velem talán.Mindenki mondta,hogy jaj de csinos vagyok stb.. miért nincs kedvesem.Mondtam nekik ezt én se tudom.Gyakran azt válaszoltam,hogy válogatós vagyok.Ami lehet igaz is.Nemrég talált meg az első szerelem, persze otthagyott a volt barátnője miatt.Nagyon rossz volt,ismét úgy éreztem senkinek nem kellek.Hozzáteszem már odáig mentem,hogy neten ismerkedtem.Kicsit segítet,mert ezelőtt nem mertem fiú előtt megszólalni sem.A gátlás kicsit megszűnt.Most februárban pedig váratlan fordulat történt velem.Megismertem ugyancsak neten egy srácot,akivel először csak beszélgettem, azt se tudtam hogy néz ki.Hihetetlen volt a felismerés,hogy azonos hullámhosszon vagyunk, azonos értékeket vallunk.Beleszerettem és ő is megszeretett, bevallotta ő már az első levélváltáskor.Olyan hihetetlen volt, néha még ma is elgondolkodok tényleg és igen,végre álmaim férfija.Nem bántam meg hogy nem volt idáig senkim, az előtte lévővel nem volt semmi komoly.Nem vesztesz semmit,ha vársz, de segíthet egy kis változtatás a külsődön.Új frizura, új ruhák, és járj társaságba.Mosolyogj sokat.Érezd jól magad a bőrödben és hid el hamarosan rád talál a szerelem.A gátlásaid pedig szépen feloldódnak egy megértő társ mellett.Nekem is sokat segített a kedvesem már.:-)
2008. márc. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó hozzászólóhoz szeretnék csatlakozni, a netes ismerkedést illetően. :) Igazából pont ezt akartam javasolni, ha mondjuk olyan ember vagy, aki élőben fél ismerkedni, illetve nem mer megszólalni, stb. Pl.többek szerint én is szép lány vagyok, bár ez persze relatív. Inkább a belső dolgok tettek és tesznek szerintem engem széppé, és ezért kérdezték tőlem is sokan, sokszor, hogy mért nincs pasim?!...voltak rövidebb kapcsolataim, amikben nem sok minden történt, és igazság szerint, örülök is!!! A megfelelőt nehéz talán kivárni, tudom jól, én is 23 leszek a nyáron, most van egy nagyon friss kapcsolatom, de 3 évig nem volt senkim... :S Neten ismerkedtünk meg, többször próbáltam ezt a fajta dolgot, de eddig sikertelenül. Már az első beszélgetésnél megvolt az összhang, és a talákozásunk is jól sült el, a csókról, meg az érintésekről nem is beszélve! :) Minden tökéletes, bármiről tudunk beszélni, hasonló képünk van a világról is, egy rugóra jár az agyunk! Szóval azt mondom, hogy nem veszítesz semmit, én egy percig sem bánom, hogy vártam! Nem tudom, hogy aki most a párom, ő-e az igazi, de valahogy annyit biztosan érzek, hogy egy pasira érdemes volt eddig várnom... ;) Hogy mi hogyan alakul köztünk, és meddig fog tartani, azt nem lehet tudni, de optimisták, és reménykedők vagyunk a jövővel kapcsolatban, bízunk a Fentről jövő áldásban, és talán még együtt is éljük le az életünket! :) Tényleg nem kell elkapkodni semmit!!! Azért, hogy pusztán legyen valakid, nem érdemes elpazarolnod érintéseket, csókokat, szexet, mert később bánni fogod, hogy nem annak adtad ezeket, aki igazán szeret téged, és akit te is, és aki ezt megérdemli!!!


Manapság persze ezeket a dolgokat eléggé ledegradálják, de vannak olyanok, köztük én is, akiknek ez fontos, és igyekszünk megbecsülni, és nagy jelentőséget tulajdonítani ezeknek! Nem hiszem, hogy ez hátrány lenne, ha pedig valaki ezért lenéz, le kell tojni!!! Meglátod, találsz olyan pasit, aki tisztelni fog ezért, és megbecsüli azt, hogy nem dobod oda mindenkinek magad csak úgy! Vigyázz azért persze a netes ismerkedéssel, mert sok sebet is lehet szerezni, de kívánom, hogy te is szerencsével járj, és rátalálj a boldogságra!!!


ÉRDEMES VÁRNI!!! ;))

2008. márc. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
ja, egy fontos szó kimaradt a hozzászólásomból: egy ILYEN pasira érdemes volt várnom!!! Bocsi, de pont ez benne a lényeg! :))
2008. márc. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Fiu vagyok. Én az ilyen csajokat részesíteném elényben, de sajnos nem találni. Kapcsolatban élek, de mindig bennem van az érzés, hogy megcsalhat. De kettős ez a dolog. Van egy olyan is, hogy az olyan aki elöszor van fiuval veled, talán nem élte ki magát s azt hiszi, hogy mással lehet jobb lenne, s emiatt hagy el vagy hasonlok. En 25 vagyok. Fél éve voltam előre nővel, a mostani barátnőmmel. Én úgy érzem, hogy nekem jó így, csak a barátnőm is sokszor kerdezi, hogy ugye nem akarok mással is, mert nem tudom, hogy talán jobb lenne-e, de nem hiszem.
2008. márc. 26. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Az előzők olyan szépen leírták...

talán még annyit lehetne hozzátenni, hogy ha majd meglesz az igazi párod, igenis nagyon fogod sajnálni, hogy nem lett meg sokkal előbb - de neked NEM LEHETETT MEG. Te ilyen vagy, és most kezdesz érni. Keresd a fiúkat, és keresd köztük azt, akivel összeillesz. Ne kapkodd el - nem érdemes. Ne foglakozz semmiféle "illő" idővel. Nem az évekhez van kötve a boldogság.

2008. ápr. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha téged ez vigasztal:

Én 28éves vagyok és régóta nincs senki a láthatáron.

23évesen még nem volt semmilyen kapcsolatom.

2010. márc. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!