Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ez, mit tegyek? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez, mit tegyek? A barátommal 2,5 éve együtt vagyunk, nagyon szeretem, de néha úgy érzem, hogy lemaradtam valamiről, mert túl fiatalon ismertem meg...

Figyelt kérdés

2 rövid kapcsolatom volt előtte, és nagyon hiányoznak az egyéjszakás kalandok kötelezettségek nélkül és a lángoló szerelem is, az izgalom, hogy vajon bejövök-e valakinek, a flörtök, stb. De a barátomat nem akarom elveszíteni.

Viszont barátom egyik haverjával megismerkedtem közelebbről szombaton, együtt buliztunk, és mivel barátom nagyon részeg volt, észre sem vette, hogy flörtölgettünk. És asszem bejövök neki, de nekem ő nem tetszik és furának is tartom, nem kedvelem túlzottan, de olyan különleges mégis és nagyon megfogott. Szombat óta állandóan rá gondolok, olyan különleges és titokzatos, de mégsem jön be, szóval ezt nem értem. Még egyszer meg is sértett, mégis vannak pillanatai, megnyílvánulásai, amikor azt hiszem, hogy jó lenne vele lenni. Azóta minden nap azt várom, hogy csütörtök legyen, hogy mehessünk bulizni, hogy találkozhassak vele. Miért van ez? Hogy lehet, hogy nem tetszik, mégis csak rá gondolok? Mit tegyek? :S

Előre is köszi a válaszokat!


2009. márc. 24. 20:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%

en is neha igy vagyok de hidd el, nem erdemes elvesziteni a baratod 1 ilyen hulyeseg miatt. komolyan feladnad azt ami vele van 1 flortert?? raadasul 1 olyan pasival aki nem is jon be igazan? ha igen, akkor mar nagy bajok vannak a kapcsolattal es kar kinozni.

szerintem merlegelj jozanon.

en mar reg rajottem h nem kell megcsalni vkit ahoz h tovabbra is vonzonak erezzem magam. csak addig flortolok amig semmi konkret nem tortenik, de amennyibol mar tudom h ha akarnam, akkor lehetne valami koztunk. es ez a tudat mar eleg. a kecske is megmarad es a kaposzta is. :) hidd el, nem eri meg!

2009. márc. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%
Gondolatban máris megcsaltad a barátod. Veszélyes vizekre eveztél...Döntsd el, hogy hűséges maradsz vagy elhagyod a párod és azzal bújsz ágyba, akivel csak akarsz. Normális kapcsolatba nem fér bele a kitekintgetés sem. Ott már gond van. Szal vagy feldobjátok a szexuális életeteket és kielégülsz a kapcsolatban vagy megcsalod a párod, hazugságban élsz és másokkal kavarsz vagy kilépsz a kapcsolatból és azt csinálsz, amihez épp kedved van. Szerintem tisztességes utat válassz. A barátod nem érdemli meg, hogy becsapd...
2009. márc. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
37%

Azért van ez, azért érzed ezt, mert így is van... erről beszélek már egy hete. A tapasztalat szerzésről. És lám most itt a példa.

Teljesen természetes, hogy mást is ki akarsz próbálni. A mostani kapcsolatod szerintem ennyi volt.

2009. márc. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
64%
Mert még fiatal vagy és nem élted ki magad.Ismerem az érzést régebbről.
2009. márc. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%
jó neked,legalább tudod milyen más pasikkal:(én14évesen ismertem meg a párom,ővolt az első...több mint3éve vagyunk együtt..vele történt az eslő csók..stb..szóval minden.én is érzem úgy,hogy lemaradtam sokmindenről..bulikról,flörtölésekről,arról a vibrálásról,ami a friss ismeretségek után lehet...nem tudom miylen lehet más pasival a szex..a csókok..megcsalni nem akrom,mert nagyon szeretem,tudom,hogy ő az igazi.és hidd el,erre te is rá fogsz jönni..könnyen mondják azok,hogy ennek a kapcsolatnak itt a vége,akik még nem voltak iylen helyzetben..ha a kapcsolatotok stabil,akkor egy fellángolás nem fog véget vetni a kapcsolatotoknak..nekem is voltak ilyen megingásaim,mégis rendben minden..kitartás..ne is gondolkodj azon emlyiküket válaszd!!ne hagyj magadnak gondolkozási lehetőséget..
2009. márc. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
41%
A sok ribi..... Persze ha srác írna hasonlót (csak ugye a szereplők felcserélődnek), akkor egyből köcsög lenne meg egy szemét fa.sz, aki nem érdemli meg a lányt.....
2009. márc. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
64%

Ha Te az én barátnőm lennél, és ezt olvasnám, amit ma írtál, akkor mehetsz máris oda ahova akarsz!

Neked hogy esne, ha a barátod 2 és fél év után egy házibuli után a haveroknak mondaná, hogy egy nagyon jó nőt ismert meg, és elkérte a számát is?

Hmmmm?

Gondolkozz el magadon.

2009. márc. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Végre egy normális gondolkodású ember.... A 21:58 válaszoló.
2009. márc. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

attól még nem vagyok ribi, hogy a 2,5 év alatt egy pasit megnézek. senki ne mondja nekem, hogy ez bűn, mert aki ezt mondja, az álszent.

köszi a válaszokat, nem fogom barátomat megcsalni sem elhagyni, próbálom elfelejteni a srácot, csak nehéz... és nem értem, hogy miért.

2009. márc. 24. 22:23
 10/15 anonim ***** válasza:
38%
Hát ja, csak már róla álmodozol..., egyébként meg minek kérdezel, ha nem érdekel a másik véleménye, és, ha meg mondod ki mit mondjon neked....
2009. márc. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!