Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalna a ferjem? Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalna a ferjem? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A helyzet a kovetkezo. A mai napon vettem eszre, hogy ferjem regisztralt egy tarskereso oldalon...

Korabban is regisztralt mar ilyen helyekre, de amikor ezt szova tettem, eleinte letagadta stb, aztan vegul beismerte tettet suru bocsanatkeresek kozepette, de o azt allitja, nem csalt meg.

Azutan megigerte, hogy soha tobbet nem regel ilyen oldalakra.

Most ujra regisztralt...


Szerencsere tudom a jelszavat (o ezt nem tudja.. hehe)

es be tudok lepni a regisztraciojaba! Mivel nagyon friss a dolog, leveleket meg ilyesmiket meg nem talaltam.


Ti mit tennetek a helyemben?? Talan varnom kene meg es amikor `bizonyitekom` van, akkor vagjam a fejehez? Addig turjek mindent szo nelkul??


2010. okt. 8. 10:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
26%

én a helyedben kirugnám...de ez én wok..

mint emlitetted az elején,h már nem elsö eset,akkor nagyon owatos kell h wele legyél..és ha észreweszi h kutatkodtál,megwáltoztatja a jelszawát,és??..tehát ne légy buta és naiw..

2010. okt. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
73%
a 10:45-os holgynek teljes mertekben igaza van. En is ferfi vagyok es en is regisztraltam mar tarskereso oldalra. A holgy tudja mirol ir es minden szavaval egyet ertek! 32F
2010. okt. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
attól még hogy társkeresőzik, attól még lehetsz neki az igaz, tudom hülyén néz ki, de az irántad való tiszteletét már neked kell kivívnod, hogy az is maradj!
2010. okt. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
*igazi
2010. okt. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Hat.. a bizonyitekra se kellett varni sokat..... :(

Most meg azzal mentegetozik, hogy csak unatkozott es nem komoly az egesz... mar fogalmamsincs mit csinaljak..................................

2010. okt. 10. 14:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!