Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalna a ferjem? Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalna a ferjem? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A helyzet a kovetkezo. A mai napon vettem eszre, hogy ferjem regisztralt egy tarskereso oldalon...

Korabban is regisztralt mar ilyen helyekre, de amikor ezt szova tettem, eleinte letagadta stb, aztan vegul beismerte tettet suru bocsanatkeresek kozepette, de o azt allitja, nem csalt meg.

Azutan megigerte, hogy soha tobbet nem regel ilyen oldalakra.

Most ujra regisztralt...


Szerencsere tudom a jelszavat (o ezt nem tudja.. hehe)

es be tudok lepni a regisztraciojaba! Mivel nagyon friss a dolog, leveleket meg ilyesmiket meg nem talaltam.


Ti mit tennetek a helyemben?? Talan varnom kene meg es amikor `bizonyitekom` van, akkor vagjam a fejehez? Addig turjek mindent szo nelkul??


2010. okt. 8. 10:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%
Várj bizonyítékra...de ne sokáig.
2010. okt. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem itt még sokat javíthatsz a helyzeteden!!!!

A jó öreg női praktikákat javaslom, tereld el a figyelmét erről!!!semmiképp ne ess pánikba, te legyél a legcukibb, tündéri feleség, bájos, csinos, talán ha hajlamos rá, egy ici-picit még ő lesz féltékeny, aztán letesz a szándékáról, ha látja, hogy nálad jobbat úgysem kap.....

2010. okt. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
73%

Kedves kérdező!


Nálam, ez már nem férne bele egy kapcsolatba:


"de amikor ezt szova tettem, eleinte letagadta stb, aztan vegul beismerte tettet suru bocsanatkeresek kozepette"


Ez mi? Kapcsolat? Hazudik neked?

Ne haragudj...

Ne légy naiv. Tartsd többre magad, mint jelenleg!

2010. okt. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!


Amikor ezt eloszor csinalta, azert bocsajtottam meg neki, mert tavkapcsolatban eltunk.

Most meg az lehet a baj,hogy sokat dolgozok (12 oras valtott muszakok stb..)

2010. okt. 8. 10:42
 5/15 anonim ***** válasza:
80%

Értem én...

De miért pont társkereső?

Miért nem bármilyen más fórum?

2010. okt. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
10:19 nagyon aranyos vagy!!! :)
2010. okt. 8. 10:44
 7/15 A kérdező kommentje:

Amon, hat ez jo kerdes...

Amugy ez az oldal: www.tagged.com

2010. okt. 8. 10:45
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

nálunk is megesett ilyen

a leghatásosabb fegyver ellene, maximális bizonytalanságban tartani, hogy lelépsz, hogy felőled társkeresőzhet, pá!

mert ekkor hirtelen olyan fontosak leszünk, hogy a csillagokat is lehozzák az égről

és olvastam egy könyvben, hogy egy nő legyen magabiztos, néha kiszámíthatatlan, tudnia kell fennt tartani a pasi érdeklődését, mert különben a pasi "unatkozni" kezd és megnézi kit lehetne még felszedni.(ami nem jelent még egyértelmű csajozást!)

Szóval én a helyedben átváltoznék egy igazán magabiztos vonzó démonná, aki más pasiknak is kell és akár le is lép.

nem szabad ám sokáig a hülyét játszani(hogy nem tudsz az adatlapról)igenis éreztetni kell, hogy okos vagy és ki is rúghatod őt amennyiben nem vesz le a lábadról

tedd fel neki a lécet

2010. okt. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
45%

Én azt tenném a helyedben, hogy búcsút intenék neki.


Viszont, ami fontos: NE olvasd el a magán leveleit, mindegy, hogy mit találsz bennük. Ha feljelent, és tudja bizonyítani, hogy megnézted őket, téged le is csukhatnak (és ha esetleg ő pont dolgozott, míg a honlapon az ő gépéről valaki belépett, ez bizonyítható), pár év börtönt is kaphatsz érte. Nem ér annyit.


Ha nem bízol benne, akkor keress magadnak másik férfit. Ha egy kapcsolatban egyszer megszűnik a bizalom, akkor már mindegy.

2010. okt. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
74%
Én 5 éve vagyok házsa,két babánk van.Én tartom magam annyira,hogy én nem tudnám eltürni.Ha igazán szeret akkor meg sem fordul a fejében ilyen.Ha már társkeresőn regisztrál akkor annak oka van.Valoszínű nem te vagy neki az igazi.Szerintem egy nő nem engedheti meg,hogy igy megalázzák,főleg ha nem az első eset.Szerintem ebből soha nem lesz olyan kapcsolat.
2010. okt. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!