Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Captain Frájer kérdése:

Hogyan ébresszem fel az érzelmeit?

Figyelt kérdés

Van egy lány, már 3 éve élünk barátságban. Szinte mindent megosztunk egymással. A kapcsolatunk enyhén túlnőtt a barátságon. Eleinte ő hozakodott elő, hogy többet érez közöttünk, mint barátság(történt ez egy éve, annyira aranyos volt, írt egy verset nekem/rólam), de akkoriban nagyon bizonytalan voltam az érzelmeimben, ezért elutasítottam...Én bolond...Egy hónapja újból beszélgettünk a kapcsolatunkról, mert mindketten tudtuk, hogy túlnőtt a barátságon, de ő azt mondta, hogy leginkább testvéri szeretetre hajaz...Ez egy kicsit mélyen ütött...Sokáig gondolkodtam ezen és nem sokkal az eset után kitisztult a fejem és rájöttem, hogy igenis szeretem. Ezt egy hete elmondtam neki és sokkolta. Nem gondolta volna, hogy ez valaha megtörténhet...Viszont elutasított. Ez eléggé földhöz vágott. Viszont nem akarok lemondani róla. Szeretném ha eszébe jutna, hogy mit érezhetett, amikor a verset írta.


Szóval tanácsot kérnék, hogy szerintetek, hogyan, miképpen tudnék a szívébe férkőzni? Szóval lányok, fiúk, mit kéne tennem?

Lemondani csak akkor fogok róla, ha összejön egy másik sráccal...Addig a lemondás szóba sem jöhet.


2010. okt. 7. 21:38
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem könyörögnék, hogy próbàljàtok meg..


legalàbbis elöször megpróbàlnàm ràvenni, hogy jöjjön el velem egy igaz randira, ahol nem csak a baràtja ként tekint ràm.

2010. okt. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ilyenkor nem nagyon van 2. esély,elkönyvelte hogy nem kellesz neki és nem hiszem hogy érdekled még.Kiszeretett belőled ami nem könnyű plusz nőként azzal hogy ő hozta fel meg is alázkodott kissé.
2010. okt. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
jó éRtelmes írtam le.. a lényeg h érthetö.. :D
2010. okt. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Érthető mindkettőtök válasza és, hát mindkettő megfordult a fejemben sok egyéb gondolat mellett, de:

-Első válaszoló tanácsában nem vagyok biztos benne, h nem-e ásnám el vele magam a földbe.

-Második: Mondtam, h nem adom fel csak a végső vereségnél :) "Sokak szerint a lehetetlen az lehetetlen, mígnem jön valaki, aki nem tudta, hogy lehetetlen és megcsinálta." Ez a kedvenc idézetem és ideológiám. Meglehet, hogy nem a legtökéletesebb, meg lehet benne kétkedni, de azért valahányszor hallom, olvasom, ránézek, eszembe jut, h nem szabad feladnom, különben hamar elsodor az ár. Most az lenne a fő kérdésem, hogy milyen lépéseket kéne tennem a lány felé?

2010. okt. 7. 21:48
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát ő most 'óvatos' veled mert tudja mire hajtasz és ő nem akarja.Ha próbálkozol meg keresed akkor szintén ásod magad,ha nem próbálkozol lehet azt hiszi hogy neked ez kellemetlen és majd megbékélsz akkor szintén nem halad az ügyed.Nem tudom,talán előveszed a verset,hátha megindít benne valamit...?De az se biztos hogy jó.
2010. okt. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Azon gondolkodtam, hogy a barátnőinek elmondom a helyzetem(persze teljes titoktartást kérek tőlük) és megkérdezem tőlük is, hogy szerintük lenne-e esélyem, illetve mit kéne tennem, de eddig egyikőjüket sem értem el semilyen úton, ezért lőttem fel a kérdést ide.


Azért irónikus. Marha nehezen esem szerelembe, de amikor sikerül, akkor is ott a betonfal és azon csattanok...De én még azt is hajlandó vagyok lebontani, csak nemtom, hogy mivel :D Ha hasonlatokban akarnám kifejezni magam.

2010. okt. 7. 22:03
 7/10 anonim ***** válasza:
A barátnői annyira lesznek diszkrétek mint egy óriásplakát.Mindegyik el fogja mondani egyesével.Hány évesek vagytok egyébként?
2010. okt. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
18. Ismerem a barátnőit annyira, hogy tudjam, hogy diszkréten kezelnék az ügyet.
2010. okt. 7. 22:30
 9/10 anonim ***** válasza:
Tévedsz,de te tudod.Amúgy meg a csajnak is mondtad,tök mindegy a barátnői mit mondanak neki...
2010. okt. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy valóban tévednék, de, ahogy te is írtad, tudja a lány, szóval lényegében mind1.
2010. okt. 7. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!