Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan büntet engem is?

Figyelt kérdés

A barátomtól eltiltott az anyósom, mert ő nem tanul olyan jól, idén kezdtem neki segíteni, de nem lehet megváltani 3hét alatt a világot és rögtön 5ösöket szerezni nehéz tantárgyakból...

Ráadásul heti 2szer tudok neki segíteni mert annyira nem egyezik az órarendünk.

Eddig is úgy volt hogy heti 1napot együtt alhatunk és az a szombat volt. Mert akkor lehet még tanulni vasárnap.

De most hogy megtudta hogy nem tanul olyan jól, így eltiltotta azt az egy megígért napot is és az internetet is. Ergo ott se tudok majd segíteni neki, de át se mehetek hozzá.

Én idáig jól tanultam de most annyira rosszkedvűvé tett ezzel (főleg szülinapom előtt pár nappal) hogy nem tudok tanulni se mert annyira rosszul vagyok, gyomoridegem van.


Mit tehetek?

Ti mit tennétek?


2010. okt. 7. 21:22
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
egy év után azért :D
2010. okt. 7. 22:07
 12/14 anonim ***** válasza:
Tényleg ilyen komolytalan a barátod? Ha nem akar tanulni, akkor ne tanuljon és maradjon tuskó (bár oskan a sok ötös ellenére is buták). Az intelligencia veleszületett dolog.
2010. okt. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

én a srácot nyaggatnám, hogy nagyon gyorsan mutogasson 5-ösöket az anyukának, mert engem különben nem lát!

és ha ez a srácot nem érdekli, akkor az olyan, mintha én nem érdekelném....

2010. okt. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
szerencsére tanul mert belátta hogy csak így működik a dolog.
2010. okt. 11. 19:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!