Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan büntet engem is?

Figyelt kérdés

A barátomtól eltiltott az anyósom, mert ő nem tanul olyan jól, idén kezdtem neki segíteni, de nem lehet megváltani 3hét alatt a világot és rögtön 5ösöket szerezni nehéz tantárgyakból...

Ráadásul heti 2szer tudok neki segíteni mert annyira nem egyezik az órarendünk.

Eddig is úgy volt hogy heti 1napot együtt alhatunk és az a szombat volt. Mert akkor lehet még tanulni vasárnap.

De most hogy megtudta hogy nem tanul olyan jól, így eltiltotta azt az egy megígért napot is és az internetet is. Ergo ott se tudok majd segíteni neki, de át se mehetek hozzá.

Én idáig jól tanultam de most annyira rosszkedvűvé tett ezzel (főleg szülinapom előtt pár nappal) hogy nem tudok tanulni se mert annyira rosszul vagyok, gyomoridegem van.


Mit tehetek?

Ti mit tennétek?


2010. okt. 7. 21:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

valószínü éjszakai talàlkàkat szerveznék...vagy nappalit ha megoldható, titokban.. pl


aztàn vàrnék míg javulnak a dolgok (tanulmànyilag) hogy lehessünk többet együtt :)

2010. okt. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

az éjszakai találkozó jó :) meg tudjuk oldani és még nap közbe is ha megvár.


sajnos nincs esély az újra lehetne együtt aludni meg ilyenek mert a barátom így nem fog tudni tanulni.

Meg annyira nem tud koncentrálni így hogy egyedüli megoldás lenne ah segítenék neki. Így azt érte el hogy lógni fog.

Mert idén megállapodtunk hogy tanul és eddig ment is.

2010. okt. 7. 21:33
 3/14 anonim ***** válasza:

reggel is mehettek, hamarabb ha azt mondjàtok h 0 óràtok van

meg ilyenek


és akkor segíthetsz is neki

mindenesetre meg kell értenie, hogy muszàj koncentràlni, mert csak így juthattok elöbbre

2010. okt. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

sajnos több nulladikot már nem tudunk csinálni. minden nap van :S

de így nem tud. és én sem. mert az jár a fejemben hogy nem láthatom :(

2010. okt. 7. 21:40
 5/14 anonim ***** válasza:

akkor meg kell emberelni magatokat

egyszerüen el kell, hogy jusson az agyatokig, amikor leül tanulni akkor azt érted teszi... nem olyan nehéz

2010. okt. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
már bocs, de hány évesek vagytok?
2010. okt. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
16
2010. okt. 7. 21:47
 8/14 A kérdező kommentje:

Sajnos nem fogja megemberelni magát, mert a kikötés csak annyi volt h ne legyen egyese.

Ahogy beléptem a tanulás segítésbe csak négyesei voltak de most hogy nem látja értelmét hisz az ígéret anyósomnál annyit jelent hogy talán főz valami tésztát neki és elmegy otthonról még úgyse fog tanulni.

2010. okt. 7. 21:55
 9/14 anonim ***** válasza:
Azért na, a pajtásod anyukáját anyósnak hívni... :D
2010. okt. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
ő mondta hogy hívjam így xD és ne Julikázzam xD
2010. okt. 7. 22:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!