Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnál a párodhoz ezek után?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál a párodhoz ezek után?

Figyelt kérdés

A barátnőddel 1 hónapja vagytok együt. felmerült a szex téma.. a barátnőd most 16 éves.. te 18. 13 évesen vesztette el a szüzességét az akkor 17 éves barátjával.. 3 évig voltak együtt és 8 hónap után feküdt le vele..


Mit szólnál hozzá?

18/F


2010. okt. 7. 21:05
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy csiiiicska a pali hogy 13 évesekkel kezd 17 évesen : ) de legalábbis nem normális.. szerintem de kövezzetek meg.. még gyerek..-.-
2010. okt. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
76%

Azt,hogy éretlen volt teljes mértékben és szerencséje volt,hogy talált komoly kapcsolatot, nem egy barmot fogott ki..........

Amúgy,ha szereted fogadd el, ha nem megy, menj más "taliga" után

2010. okt. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:

A "matekosok" fedobtak !

Nem tudom abbahagyni a röhögést ! : )

2010. okt. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
sztem ezen ne legyél kiakadva:D folytassátok ott ahol abbahagytátok
2010. okt. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
gyerek volt amikor elvesztette, bár 3 évig volt azzal a pasival...de Téged ez, mit zavar??? akarod a dolgot vagy sem? ha nem, akkor minek kezdtél vele???
2010. okt. 10. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
"dugjunk!" kb ennyit.
2010. okt. 10. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Elvette az eszét a szerelem, a szülei meg nem állnak a helyzet magaslatán... De ez mennyiben érinti a ti kapcsolatotokat?


32/N

2010. okt. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Énekeljétek el a Lélek donort és máris peace van
2010. okt. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Én inkább azon akadnék ki, hogy három év után simán összejött veled, sőt, egy hónap után már a szexben is benne lenne. Előtte inkább arról bizonyosodj meg, hogy túl van-e az előző kapcsolatán, és nem csak a pótlékot keresi, vagy esetleg nem csöppensz bele egy szerelmi háromszögbe.


Tapasztalatból tudom, hogy ennyi időt, ilyen fiatalon nem lehet csak úgy ripsz-ropsz lezárni.


Abba felesleges beleszólnod, hogy hány évesen vesztette el, változtatni már nem tudsz rajta, meg szerintem nem is kell, elég komolyan vették egymást, nem csak egy kis kaland volt, szerintem ezt te is látod.

2010. okt. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nekem is volt különben 13 éves csaj aki azt mondta velem akarja elveszíteni.. 17 éves vagyok.. kérem gondolkozzunk már: ) de az hogy most ő 16 éves az már más az előzővel egyet értek különben!
2010. okt. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!