Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnál, ha az alábbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál, ha az alábbi idézetet "lájkolná" a barátnőtök?

Figyelt kérdés

A barátnőm az alábbi idézetet értékelte a fent említett nemes gombbal. Csak nekem esik ez rosszul? Én vagyok túl körültekintő? Nekem akkor is rosszul esett. Mit gondolsz?

"Biztos vagyok benne, hogy abban a pillanatban, amikor rájön, hogy már nem érdekel, és nem szeretem, ő fog keresni engem. Mert meg fogja bánni. És én alig várom azt a pillanatot. Nem csak azért, hogy ne fájjon ennyire...De szeretném neki visszaadni azt, amit tőle kaptam. !"

19/F


2011. júl. 14. 07:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mire jó a lájkolás. Tetszett neki kész, vagy akart ezzel valamit, valakitől. Vagy bármi más.
2011. júl. 14. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyszerüen érdekesnek találta ezt a mondatot és elgondolkodtatónak.
2011. júl. 14. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy az exére illene ez... és nekem ezért esett rosszul. Akkor velem van a baj?
2011. júl. 14. 08:04
 4/12 anonim ***** válasza:
szerintem meg az emberek össze vissza nyomkodják a like gombot. Egyébként meg teljesen értelmetlen ez a likelikelikelikelike marhaság.
2011. júl. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
lehet hogy meg mindig szereti? beszelj vele..!!
2011. júl. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem túl pozitívan gondol az exére, ha erre gondol.
2011. júl. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy én értem félre, de az idézetről nekem egy másik idézet jut eszembe: "Legszebb öröm a káröröm." Ha ezt az ex-ére érti, akkor ennek inkább örülnöd kellene.


A dobta B-t -> B szomorú -> B jobban van -> A vissza akar jönni -> B elküldi a francba (visszaadja amit kapott)


A az ex, B a barátnőd. Beleillik így a képbe?

2011. júl. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
szerintem meg kérdezd meg tőle, hogy miért lájkolta, és kire vonatkozik. nincs ebben semmi. elvégre párkapcsolatban éltek, nem hiszem hogy ezt nem lehet szóvá tenni...
2011. júl. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 napietus ***** válasza:
na, aztán a nők csinának bolhából elefántot :D tetszett neki, oszt' kész. mienk ott konfliktust gyártani, ahol nincs? csak a józan paraszti eszetek lenne legalább meg...
2011. júl. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
19 évesen lehet nem a facebookon egy lájknak kéne jelenteni a problémát... a baj az hogy ez tök természetesnek számít.
2011. júl. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!