Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek már ezekután?

Figyelt kérdés
Szóval az helyzet hogy már elég régóta nincs rendes barátnőm.Rengeteget ismerkedtem szinte mindig jól elvoltam mindegyik lánnyal már szinte olyanvolt mindig mintha együttlennénk de a végén mindig kiderült nemakarnak semmit.Állítólag jófej vagyok,elég sokan szeretnek stb,külsőre aztmondják helyes vagyok(szerintem nem,lehet ez is a gond) stb szóval nemértem miért nemsikerül soha.Sajna a sok próbálkozás és pofáraesés utána teljesen elment a kedvem az egész mindentől,semmi erőm újra ismerkedni találkozgatni stb mert szinte tudom milesz a vége.... Ahogy észrevettem a mostani 17-18éves korosztályt egyáltalán nemérdekli egy normális kapcsolat... énpedig pont azt szeretnék de sehogy sem sikerül.Mégis mitkéne tennem? Tényleg hagyni az egészet és ennyi?
2010. okt. 7. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? szerintem nem kéne ennyire görcsösen akarnod...
2010. okt. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

18....

nem akarom görcsösen.... volt amikor egyáltalán nemis érdekelt,aztán ha megtetszett valaki akkor megismertem stb és ennyi.... és az a legroszabb hogy mindig jól elvagyok mindenkivel és a végén mindig pofáraesek.....

2010. okt. 7. 21:13
 3/4 anonim ***** válasza:
lehet túl rendes vagy. én nem szeretem ha egy srác túl rendes de azt sem ha bunkó. legyen meg a közép út a 2 között.
2010. okt. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
azért annyira rendes nemvagyok...szoktam oltogatni is stb persze csak poénból szval minden jó szerintem meg mindig jól elvagyok mindenkivel de ennyi.....
2010. okt. 8. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!