Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoljak rola ezekután?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoljak rola ezekután?

Figyelt kérdés
8 hónap után szakítottunk a barátommal, bár én még mindig nagyon szeretem. A helyzet az h én 21 vok ő pedig 33 és sajnos focizik. Nem is lett vna ezzel gond mert vhogy a korábol adodoan érettebnek hittem de én végig bizalmatlan vtam mert tom milyenek a focisták. Tulképpen ő eröltette ezt az egész kapcsolatot h mindenképp vágjunk bele, engem a korkülönség az elején zavart. Jó is volt 1 darabig mindig mondogatta h Szeret és milyen gyönyörű vok és ha mondjuk 28 lennék 1 percig sem gondolkodna az egészen mert én lennék a tökéletes neki majd közölte h ennek nincs jövöje mert 12 évről van szó ami neki sok viszont ha korban közelebb lennénk 1máshoz én lennék neki a tökéletes! Bár mielőtt összejöttünk neki v 1 "csaja" másik városba de nekem azt mondta h ö csak testi kapcsolat céljábol van. Majd decemberbe amikor hazament 1 honapra az első 2napba még keresett és utána a telot se vette fel nekem majd dec közepén jött az sms h Szeret, és h ha így folytatjuk szerelmes lesz belém, viszont ettől 1 kicsit fél, és nem látott még nálam szebb csajszit. Majd január közepén ujbol jött az sms h megint a városba van és h az egészet miattam tette, ne haragudjak, soha nem v még ilyen szép bnője és hát megszeretett de jövöje nincs és most jobb h nem lát. Majd megbeszéltük ezt az egészet és folytattuk majd kiderült h abban az 1 honapban buli után lefeküdt a volt csajával, (persze rákellett kérdeznem és akk mondta h igen mert nekem nem fog hazudni, meg nekem feltünt h sokkal több időt tölt velem mint amennyit mondjuk az elmult 4honapba bármikor) de azért mert ő így tud felejteni és hazament és átgondolta a mi kapcsolatunkat és arra jutott h nincs jövöje. és közölte h ő engem akar nem kell senkivel versenyeznem és annyira megszeretett. Tényleg ő mondta ki először 2honap után h szeret és mikor feküdtünk volt 1 olyan elszolása h nagyon jo velem minden, beszélgetni is meg hülyéskedni is és h nagyon szeret de ez gáz mert ugye szerinte nincs jövöje, és nem értem h akk h tehette? és azt sem értem h tulképpen minek kellettem neki én mivel azt se lehet mondani h mondjuk a szex miatt mert sokszor csak átjött és nem is történt semmi csak aludtunk. Azota is irogat smseket főleg mikor részeg h hol vagyok? , meg h nagyon szeret, és h nem csalt meg folyamatosan. Bát tény h sokszor volt olyan h azt mondta h átjön és vhogy elfelejtett megérkezni bár azt állította h mind ez direkt volt mert nem akarta h én azt érezzem h szeret mert ugyis elkell válnunk néhány honap mulva és ő nem akar kicseszni saját magával h belémszeret. Pont 2 napja taliztunk 1 buliba vagyis ő jött oda hozzám és megölelt majd táncoltunk és megcsokolt majd a bnőmhöz ment panaszkodni h ő már januárba nem akarta folyatni de nagyon szeret, én meg addig 1 másik sráccal táncolgattam és az egyik pillanatba még azt mondogatta h nagyon szeret és h nincs nálam jobb csaj a buliba majd a másik percbe meg a ruhámra tett olyan megjegyzéseket h mennyire gáz és h ugy nézek ki mint a k*rva, meg h akivel táncoltam talán el is élveztünk a sráccal. Mondta h menjek haza, majd elment a haverjaihoz én meg inkább haza.20perc mulva felhívott h hol vagyok? . Bár tény h nem érkezett meg hozzám bár azt mondta h jön. Szoval nem is értem miért hívott akk fel? Ma meg irta mert ugy volt h találkozunk és dumálhatunk és erre írt h ne találkozzunk! Ő mér az egészről leírt, elmondott mindent és ne irogassak és álljak már le. és ez most nagyon rosszul esik mert tudom h miota szakítottunk azota is ő szokott irogatni részegen és olyan mintha engem hibáztatna. Másr azt sem tudom h mit gondoljak h tényleg szerethetett e v h mi volt ezzel az egésszel a célja? Már arra is gondoltam h lehet h egész végig másba lehetett szerelmes de akk meg a másikkal lett vna és nem velem. Többször probáltam rá utalni smsbe h akk vallja be ha másik csaj van a képbe v akk legyenek boldogok de sosem ismerte el. Szóval már tényleg nem tudom mit gondoljak?! Pedig nagyon szeretem őt, bár ezekután semmi esély nincs arra h ujra együtt legyünk...
2011. máj. 24. 20:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Esélyt sem érdemel. Csak játszik Veled. 23/L
2011. máj. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Basszus, ez annyira hosszú, hogy nem tudok segíteni. Kivonatolva kérhetem? Egyébként egyetértek az elsővel.
2011. máj. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Röviden annyiról van szó h én 21 ő 33 és csak 1 évre jött ide focizni de talizott velem és azota tulképpen együtt vtunk.v nyáron neki 1 másik csaja de csak testi kapcs céljából..maj az első3 honapba nem is csalt meg de mondogatta h ennek nincs jövöje mert őt zavarja h 13év van köztünk viszont tény h én lennék neki a tökéletes.decemberben eltünt 1 honapra de írt h annyira szeret de fél h szerelmes lesz.majd visszajött és kiderült buli után megcsalt a v csajával.és utána minden rendben volt de állandoan azzal jött h nincs jövöje bár konkrét választ sosem adott h miért nem csak a korkülönbségre fogta.sokszor megígérte h átjön de nem jött azért h ne érezzek szerelmet,de nagyon szeret és azért csalt meg mert ő ugy tud felejteni..most is taliztunk és még mindig azt állítja h nagyon szeret bár buliba megszidott h nézek ki a másik percbe meg h nincs nálam jobb csak nem értem h akk h tudott megcsalni és akk miért nem kellek neki v a másik lehet neki fontosabb???illetve miért kellettem neki h ha tényleg nálunk nem a szex v a fő szempont mert többször csak átjött beszélgettünk és itt aludt?? Mostmeg írt h ne talizzunk amit még mult héten ő akart,neki sem könnyű higyjem el,de jobb így,ő már az egészről elmondott mindent és ne irogassak,állítsam le magam..pedig ő szokott írogatni bulibol részegen.
2011. máj. 25. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!