Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki szeret (kemei is bejön) csak 1 a baj, hogy félig cigány én meg nemzeti érzelmű vagyok. Szerintetek mit tegyek?

:(


2010. okt. 6. 20:17
 1/6 A kérdező kommentje:
*nekem is bejön
2010. okt. 6. 20:18
 2/6 anonim ***** válasza:
Nemzeti érzelmű =/= rasszista. Normál esetben.
2010. okt. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
dugd meg már csak azért is hogy fájjon neki :D
2010. okt. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért zárja/zárná ki egymást a "nemzeti érzelmű" meg a "cigány" meghatározás? :/
2010. okt. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség , hány éves vagy?

elgondolkoztál mar azon ha azt mondanád neked hogy nem akarsz e vele összejönni te pedig azt mondanád hogy nem és megkérdezne hogy miért ?

ezen gondolkozz el kicsit , biztos nem lenne képed azt mondani hogy azért mert roma vagy cigány vagy,te nagy nemzeti érzelmű kis buta.

Ha valóban ennyire ki nem állod a cigányokat akkor ez meg se fordul a fejedben hogy össze jönnél vele.

Miért kell más véleményét megkérdezni ezen a téren ha azt mondanám hogy gyere vele össze dugd meg és hagyd ott arra azt mondod nem is olyan rossz ötlet gondolom,és szerintem se amúgy én kifejezetten nem szeretem a cigányokat tisztelet a kivetélnek van 1-2 roma haverom de nem azért mert nemzeti érzelmű vagyok

2010. okt. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi akadályoz meg abban hogy összegyere egy félig roma lánnyal... jaaa te olyan 12-16 éves "nemzeti érzelmű" kis divat majom vagy aki azt se tudja mit jelent hogy haza...a haza szeretetnek és azt hogy cigányt vagy más nemzetiséget dugsz nincs köze egymáshoz...3-4 év múlva megérted amiről makogok(jobb esetben)
2010. okt. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!