Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Szóval van egy lány a suliban aki 16 (én meg 17 vagyok) és állítólag bejövök neki.Onnan gondolom ezt hogy nem is ismertük egymást de mikor elmegyek felé úgy néz mint aki nem látott még embert. :D És küldött üzenetet iwiw-en is.

Valószínűleg mostanában akar majd velem beszélni erről de nem akarom rögtön visszautasítani.(egyébként nem ronda még egy picit lehet hogy teccik is de úgy néz ki szerintem mint egy 13-14 éves és a haverjai sem jönnek be.)

Szóval beszélnék vele pár mondatot hogy kicsit megismerjem vagy ha változtat a stílusán lehet járnék is vele de hogy lehetne elmondani neki hogy most nem szeretnék járni vele és hogy nincs köztünk semmi?(természetesen úgy hogy ne sértődjön meg, stb.)


2010. okt. 6. 18:27
 1/6 anonim ***** válasza:

"ha változtat a stílusán lehet járnék is vele"


Merem remélni, hogy vagy van annyi esze, vagy valaki ráébreszti, és tudni fogja, hogy jobb, ha ilyen fiúval nem kezd.

2010. okt. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Na, ezt én is remélem :D


Van egy kis történetem:a múltkor mögöttük mentem és mikor meglátott elkezdett a barátnőinek ilyen hülyeségekről beszélni hogy simán kipróbálná a sulis wc-ben a szopást stb. és közbe hátranézegetett kb minden kanyarban.


Egyébként ezen meg azt értettem hogy ne így akarja felkelteni az érdeklődésemet.Ez a "stílus" nekem nem jön be mert én nem egy köcsög discoshites fiú vagyok akinek csak a sex számít.


(remélem így már érthetőbb. :))

2010. okt. 6. 18:38
 3/6 anonim ***** válasza:

:)

ha ilyen kis ribanc akk küld el a francba...nem kell ö neked

2010. okt. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
előzővel egyetértek annyi módosítással hogy előbb szopasd meg és utána küld el
2010. okt. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az tuti, hogy kő primitív a csaj...

Megváltozni, nem fog, arra ne is hajazz...

Viszont az a wc-s dolog.. Hátt... Egy kis cumkó... Rád bízom! :D

2010. okt. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De nem biztos hogy ilyen a csaj csak szerintem látta hogy nem nagyon figyelem és témát váltott...
2010. okt. 8. 14:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!