Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak a sex kell neki?

Figyelt kérdés

Nemreg osszejottem egy velem egykoru fiuval es nemigazan tudom mire szamitsak.

A baj ott kezdodik hogy o allandoan ilyen megjegyzeseket s utalasokat tesz a sexre....vagyis pl megcsiklintott s mondom neki fejezze be mert mindenhol csiklok ...erre o "mindenhol? majd kozelebbrol is megvizsgalom azokat a helyeket s meglatod ott nemfog csiklani ;)" vagy egy masik....megcsapta a fenekem ...erre en megneztem olyan felig viccesen felig csunyan...s erre o azt mondta hogy " majd meglatod milyen szep rozsaszine lessz a popodnak amior meztelenul az agyban csapkodlak" ..

Amikor megcsokol is mindig a fenekem fogja...ha csak kettesbe vagyunk mindig a polom alatt probal nyulkalni stb:(

Es ezek az utalasok tenyleg nagyon gyakoriak...

Jah es mondtam neki hogy egy jo ideig meg nem szeretnek lefekudni vele mert szeretnem megismerni...

o meg azt valaszolta h "majd meglatjuk"...amikor meg mondtam neki h tudna ram varni 2-3-4 honapot...olyan furan megnezett es aztmondta h "nemsok az egy kicsit"?

Szoval most mondja meg valaki...vagy en vagyok tul paranoias vagy ez a fiu telleg csak a sexet akarja?


2010. okt. 5. 18:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2010. okt. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
felejtős a csávó. csak kaland lennél nála.
2010. okt. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

lassan 19ek leszunk

felejtos hogy ertve?:(

2010. okt. 5. 18:50
 4/13 anonim ***** válasza:
Semmi mást nem akar tőled csak jó keményen nem kímélve megdugni!
2010. okt. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Szerintem is csak arra kellesz neki. Nagyon a szexre hajt. Én 22 éves vagyok, mégis várt rám a barátom 4 hónapot, pedig nem voltam szűz, csak akkor éreztem magam késznek rá. Azóta is hálás vagyok neki érte,na meg jól megvagyunk és látszik hogy megbecsül. Ha egy pasi nem akar várni, akkor nem szeret igazán. (nyilván ha nem évekről van szó)
2010. okt. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

hogy tudhatnam meg mit is akar pontosan?:(

mert ha megkerdem tolle kerek perec... biiiiztos nem annyira hulye hogy megmondja "neee te hulye csak megbaszni akarlak s aztan menj amerre latsz"...

ha meg varatom honapokon keresztul...lehet kivarja s amikor vegre aazthiszem hogy tenyleg szeret es beadom a derekam....akkor lefekszunk majd egyszeruen otthagy.

Ha meg szakitok most akkor lehet kiderul hogy megsen a sexre hajtott csak egyszeruen ilyen termeszetu o...es akkor elszurtam talan egy jo kapcsolatot:(

aaaaaaa valaki segitseeen:((

2010. okt. 5. 18:57
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ebben semmi nehézség már 19 éves a srác és már benne vana "korban". Mivel hogy te is 19 vagy ugygondolja hogy ez már nema fiatal tini kor és ilyen korban már lehet sexröl szó. Am szüzek vagytok még?
2010. okt. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ne azzal foglalkozz, ő mit akar, hanem azzal, hogy te mit. A szex 2 ember közös akaratából történik, mert kívánják egymást, és kölcsönösen örömet akarnak okozni egymásnak. Nem azért, mert a pasi akarja, nem azért, mert jár neki, nem azért, mert kivárta az x hónapot, hanem azért, mert te is ugyanúgy akarod, mint ő. Amíg nem ezt látod a szex mögött, totálisan éretlen vagy rá.
2010. okt. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ebből nekem is az jön le hogy csak a szexre megy. Én tuti megkérdezném szemtől szembe hogy tulajdonképpen mit vár ettől a kapcsolattól, mik a céljai? Ebben nincs semmi hogy megkérdezed.
2010. okt. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"...amikor meg mondtam neki h tudna ram varni 2-3-4 honapot...olyan furan megnezett es aztmondta h "nemsok az egy kicsit"?"


Te meg bölcsen hallgattál, lefogadom. Tisztázni kellett volna, hogy nem. Ha neki ez nem jó, akkor jobb neked nélküle.

2010. okt. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!