Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok és lassan 2 éve együtt vagyok egy nagyon jó pasival. Sokan a mai napig azt mondják, hogy én nem vagyok az esete de ő szeret engem és azt mondja ne adjak a "haverjai" véleményére. De néha ő is mondja, hogy me is én kellek neki, és közli is, hogy mi nem tetszik bennem. Akkor most szerte vagy mi van?
2010. okt. 5. 14:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Boldog vagy mellette?
2010. okt. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Boldog is meg nem is. az a baj, hogy egyre többet veszekszünk aminek általában én vagyok az OKA... vagyis nem én hanem a kinézetem..
2010. okt. 5. 14:46
 3/8 Moszuke ***** válasza:

én is szóvá tettem annó azt hogy mi nem tetszik a lányban.. remélve hogy felfogja azt vártam hogy változtasson, vagy legalább hajlandóságot mutasson rá. hát nem fogta fel.

szakítottunk.. jobb is így


hogy mit tegyél?.. hát ha úgy érzed megéri időt pazarolni rá, akkor beszélj a csávóval. de ne az időjárásról:)

2010. okt. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Konkrétabban? Mi a gond a kinézeteddel, és ez hogyan generál veszekedést?
2010. okt. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ő a vékony lányokat szereti és ezt rendszeresen szóvá is teszi nekem. Na jó azt is mondja hogy így is kíván... én rettenetesen szeretem, edzek és diétázok, hogy közös jövőnk lehessen
2010. okt. 5. 14:51
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor minek jött veled össze a nem tetszel neki úgy ahogy vagy?
2010. okt. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Lieni válasza:

Én már kicsit drasztikus vagyok, de szerintem hajtsd el a fenébe.

Ha nem vagy jó neki úgy, ahogy vagy, akkor pápá.

Persze az nem baj, ha edzel és diétázol, de ne feledd: ezt magadért tedd, ne érte!

Ha hagyod magad, akkor majd szépen kialakul egy jól fejlett önértékelési zavarod.

29/L

2010. okt. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
az már rég kialakult... ezzel szenvedek éppne...
2010. okt. 8. 07:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!