Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a párom így viselkedik velem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A véleményetekre lennék kíváncsi. Szóval, az utóbbi időben a párom nem igazán díjazza, ha kicsit kedveskedem neki, pl. ha megpuszilom, elfordítja tőlem a fejét, ha megölelem, akkor ellök magától. Nem mindig, de gyakran előfordul. Viszont este az ágyban le nem lehet őt vakarni magamról. Állandóan puszilgat, ölelget.

Pedig nem vagyok csúnya, sőt. ěs nem büdös a szám, hogy azért fordulna el tőlem. Ilyeneről szó sincs.

De nekem ebből az jön le, hogy nappal nem kellek neki, este meg azért kedveskedik, mert szexelni akar. A párom 29 éves, én pedig 20. Mi a véleményetek?


2010. okt. 5. 11:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Szia!


Hát eléggé úgy néz ki a dolog, mintha ahogy gondolod (csak szexre kellesz neki). Próbáld vele megbeszélni még, ha ez sem hat mondhatod azt is, hogy jó akkor, vége, tehát meg is fenyegetheted. Ha erre sem reagál akkor tényleg lépned kell, te a részedről mindent megtettél. Ha igazán szeret, akkor elkezd utánad kaparkodni. Vagy mi van olyankor, ha visszautasítod este az ágyban? Nagyon besértődik, fenyegetőzik?

23/Nő

2010. okt. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Csak a szexre kellesz neki, de olyan kis buta és naiv vagy, hogy észre sem veszed. Egy szerelmes férfi a párja kielégülésével törődik, mi 4 éve vagyunk együtt, és a barátom ugyanolyan figyelmes, mint kezdetekkor, csak akkor élvez el, miután engem eljuttatott a csúcsra stb.


Sajnálom, de nem szeret, és csak a szexre kellesz neki, és azért mosolygott, mert még butának is néz téged :( Ki is nevet jóformán :((( Aki szeret téged, annak te vagy a legfontosabb. Furcsa, hogy 20 évesen te ezt nem veszed észre, hogyha csak szexnél kedves, amíg el nem élvez, utána meg ellök magától, ebből nem jössz rá, hogy szexre kellesz neki, és abszolút nem törődik az érzéseiddel :(

2010. okt. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Ha visszautasítom, akkor még egy ideig ostromol, majd megunja, elfordul és alszik. Vagy csak a hátára fordul és nézi a plafont.

Néha szokta mondani, hogy szeret, de ezt már valahogy nem tudom neki elhinni...

2010. okt. 5. 12:36
 14/16 A kérdező kommentje:

Pedig már gondolkodtam azon, hogy elhagyom, mert ez így nem mehet tovább. De olyankor, mikor megmondom, hogy ha nem változat ezen, akkor hamar a végét fogjuk járni. Ilyenkor meg felveti az eljegyzés témát. Amit egyébként csak akkor tesz, amikor haragszom rá. Nem kéri meg a kezemet, csak megemlíti, hogy majd egyszer eljegyez.

Ez olyan, mintha az eljegyzéssel akarna kiengesztelni. De aztán soha nincs semmií az eljegyzésből.

2010. okt. 5. 12:39
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Kihasznál, hagyd el!
2010. okt. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jól látod. Az eljegyzéssel, házassággal, elköteleződéssel akar érzelmileg zsarolni, hogy legyen szex és nehogy elhagyd. Borzasztó milyen emberek vannak, kérlek ne hagyd, hogy ezt tovább csinálja veled :( És keress egy olyan férfit, aki valóban szeret, és nemcsak hazudik és zsarol érzelmileg :(
2010. okt. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!