Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a párom így viselkedik velem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A véleményetekre lennék kíváncsi. Szóval, az utóbbi időben a párom nem igazán díjazza, ha kicsit kedveskedem neki, pl. ha megpuszilom, elfordítja tőlem a fejét, ha megölelem, akkor ellök magától. Nem mindig, de gyakran előfordul. Viszont este az ágyban le nem lehet őt vakarni magamról. Állandóan puszilgat, ölelget.

Pedig nem vagyok csúnya, sőt. ěs nem büdös a szám, hogy azért fordulna el tőlem. Ilyeneről szó sincs.

De nekem ebből az jön le, hogy nappal nem kellek neki, este meg azért kedveskedik, mert szexelni akar. A párom 29 éves, én pedig 20. Mi a véleményetek?


2010. okt. 5. 11:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Ezt igazából csak Ő tudhatja!

Nem tudod vele megbeszélni?

Nekem a párom 1-2szer csinálta ezt, de akkor mikor megbántottam. Megbeszéltük és utána minden okés volt.


20/L (barátom 27)

2010. okt. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
De már nemegyszer próbáltam vele megbeszélni, hiszen felnőtt emberek vagyunk, de olyankor mindig eltér a témától, vagy egyszerűen nem válaszol :(
2010. okt. 5. 11:35
 3/16 Holdtündér ***** válasza:
60%
Akkor csináld vele ugyanazt. Majd rájön a dolgokra és hajlandó lesz megbeszélni.
2010. okt. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Egyszer megmondtam neki azt is, hogy úgy érzem, már csak a szexre kellek neki. Erre ő csak mosolygott :(
2010. okt. 5. 11:50
 5/16 anonim ***** válasza:
55%
Elég fájó pont. Én tuti nem csinálnék ilyet azzal, akit szeretek. 25/F
2010. okt. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
60%

Az esti dolog az szerintem stimmel...


De már nem ugyanaz az érzelem nála úgy gondolom!

2010. okt. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Beautiful Monster válasza:
24%
Szerintem a csajt semmi más nem izgatja benned, mint a szexuális teljesítményed.. Ha szereted, nem könnyű, de én azt javaslom, hanyagold a vele való kapcsolatodat, mert mindenki megérdemel egy olyan embert, aki a belső értékeket is képes meglátni bennünk...
2010. okt. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

A 12:01es válaszolónak csak annyit, hogy én vagyok a csaj :)

Szóval, most a barátomról írok :)

2010. okt. 5. 12:06
 9/16 A kérdező kommentje:
Eleinte úgy kezdődtek a bajok, hogy miután ő elélvezett, abba is hagyott mindent, nem is folytatta egy kis idő után, hanem átfordult a másik felére és aludt. Addig amíg meg nem kapta amit akart, addig kedveskedett. Amint elélvezett, kész, vége. Ezt akkor szóvá is tettem neki nem egyszer. De hiába. De most meg már az van, hogy azt sem szereti, ha puszilgatom, vagy ölelgetem :(
2010. okt. 5. 12:12
 10/16 anonim ***** válasza:
64%
Nem szeret. Biztosan rossz olvasni, de most már csak "arra" kellesz neki. Ideje elgondolkodni, hogy vele vagy nélküle jobb-e neked.
2010. okt. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!