Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert viselkedik igy velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert viselkedik igy velem a parom?

Figyelt kérdés
2 es fel eve vagyok egyutt a baratommal. Regen napi szinten szeretkeztunk. Mara mar havonta 1 vagy 2 alkalommal van. Nem erzem mar hogy szeret, regen mindig puszilgatott, olelgetett, csoolgatott. Ezek mar alig vannak. Csokolozni is kb egy heten max 2 vagy 3 szor szoktunk. Hogy mondjam el neki hogy hianyzik ahogy regen viselkedett velem? Koszonom a segitsegeteket.
2011. júl. 24. 08:03
 1/9 napietus ***** válasza:
56%
ezt mindenképp meg kell beszélni, de szerintem nem "ajtóstul a házba" módon, mivel ez (különösen egy férfinak) kényes téma. amikor úgy érzed, hogy most jól elbeszélgettek, rákérdezhetsz, hogy van-e valami gondja Veled, vagy a kapcsolatotokkal. lehet, hogy valami problémája van, csak olyan típus, hogy magától nem mondja (mert pl. nem akar megbántani, vagy eleve "homokba dugom a fejem" stílusú).
2011. júl. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
akarhanyszor felhozom ezt a temat nem lehet vele megbeszelni.inkabb szorakozik rajta.En 19 leszek O pedig 20.
2011. júl. 24. 09:50
 3/9 anonim ***** válasza:

Mi 5 éve vagyunk együtt a férjemmel (egy éve házasok), de a mai napig mindig puszival köszönünk egy másnak, ha megy dolgozni, vagy ha hazajön. A csókok már megritkultak, de a z ölelések megmaradtak. Olyan igazi "gyere bújj hozzám, megvédelek mindentől" ölelések. A kislányunk 4 hós, így a szeretkezéseket nehezebb megoldani, de havi 2-nél azért többször vagyunk együtt.

Persze a mi kapcsolatunkban is volt olyan időszak, amikor úgy éreztem, mint te, hogy már nem szeret. De a felek nem mindig egyformán szeretik egymást és nem mindig egyforma intenzitásúak az érzéseik.

Az ölelésre nem muszáj várni, te is átölelheted. Ha nekem szükségem van rá, egyszerűen odabújok a férjemhez és kérem a n"nagy ölelést"(mi csak így hívjuk).


Ne félj felhozni neki a témát, lehet, hogy csak te látsz rémeket, és ő észre sem veszi, hogy ennyire megváltozott.

Ha pedig már nem szeret(remélem nem így van), azt is jobb tudni, mint bizonytalanul gyötrődni.


28/L

2011. júl. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ha azt veszem nalunk is megvannak az olelesek, csak miota dolgozik azota nem.Lehet, hogy faradt es csak azert.Ugy erzem szeret, gondoltam arra, hogy veszek valami szexi babydallt es abba meglepem mikor haza jon,de egyaltalan nem ertekelte.Azt hittem a fiuk szeretik az ilyen dogos rucikat.
2011. júl. 24. 14:14
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elszomorítani de nagy a valószínűsége,hogy egy kicsit unottá vált a részéről a kapcsolatotok.

Sajnos minden kapcsolat ellaposodik egy idő után de ilyen fiatalon egy 2 éves kapcsolatban még nem kéne eljönnie ennek az időnek.

Férfiként mondhatom,hogy szexi ruhákkal és egyéb csábítási trükkel az érzelmeket nem lehet erősíteni és engem személyesen elcsábítani sem lehet ilyesmivel!

Esetleg ,ha le tudtok ülni beszélgetni erről komolyan akkor talán még lehet változtatni ,ha ő is akarja folytatni veled hosszútávon.

De,ha nem tudtok időnként beszélgetni a problémáitokról akkor előbb utóbb jönnek a veszekedések aztán a vége szakítás lesz és addigra mindegyikőtök csak kikészül!

Előbb utóbb a szexuális vágyad is egy harmadik személyhez fog hajtani így!! :)

2011. júl. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nagyon nem szeretnem ezt elerni.vele veszitettem el es igy eleg nehez lenne ott hagynom.bizom benne hogy rendbe jonnek a dolgok
2011. júl. 27. 10:02
 7/9 anonim ***** válasza:

Sajnos az ember genetikailag nem monogám!

Ha vele veszítetted el akkor elvileg te még senki mással nem voltál együtt.....

előbb utóbb az ellaposodott kapcsolat és a kíváncsiság miatt keresni fogsz vagyis nem is kell keresned majd jön magától egy másik férfi aki kedvesebb ,figyelmesebb lesz és rádöbbensz majd ,hogy számodra nem a mostani párod a tökéletes.....! :)

2011. júl. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

07.24 13:46 vagyok

Nekem is a férjem volt az első az életemben. Az, hogy csak ő volt neked és most épp hullámvölgyben vagytok, nem jelenti szerintem egyből azt, hogy jönnie kell másnak. Engem személy szerint nem vonz, hogy mással milyen lehet. Még akkor sem gondolkodtam ezen, amikor kicsit távolabb kerültünk egymástól.

De minden ember más, az egyik barátnőm 7 éves kapcsolatát fejezte be ezen okok miatt. Azóta férjhez ment és van két gyereke.

2011. júl. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Telleg nem ertem.Neha olyan a parom mintha nem is szeretne...Tegnap viszont keszitett nekem reggelit, es ROZSAT is kaptam hozza.Lehet, hogy erzi hogy baj van?
2011. aug. 1. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!