Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párom így viselkedik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párom így viselkedik, mit tegyek vele?

Figyelt kérdés
együtt élünk már régóta. nem épp a minta kapcsolat a miénk, de elvagyunk. nagyon érzékeny természet és megbántottam őt pár napja, nagyon. persze, nem úgy értettem és nem akartam őt bántani, de valahogy úgy jött ki. nagyon megharagudott rám, csúnya dolgokat mondott, azóta nem kommunikál velem, max bántva beszél hozzám. elnézést kértem, de nem érdekli. bár ő ilyen, napokig duzzog, de most azt mondta, bár ne sikerülne az állásinterjúm, ahova megyek. csak mert megérdemlem, hogy ne sikerüljön. ez normális dolog szerintetek? hogy így támad? megértem, hogy megbántódott, de akkor is..
2011. jan. 12. 11:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem. Más kérdés, hogy mivel bántottad meg...
2011. jan. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a tisztelet nagyon fontos egy kapcsolatban. Nálatok ezt nem nagyon látni. Nem tudom, hogy mit lehet ez ellen tenni, talán a szakítás rendezné a dolgokat.
2011. jan. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mivel bántottad meg, bár akkor sem szép azt mondani, hogy bárcsak ne sikerüljön az állásinterjúd, ha már bocsánatot kértél tőle.
2011. jan. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
:| Én egy kis ideig nem szólnék hozzá,és csak észbe kapna.
2011. jan. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!