Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az én párom nagyon szeret de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az én párom nagyon szeret de mégis furcsán viselkedik mikor veszekszünk azt se bánná ha elhagynám. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2008. febr. 16. 15:56
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
Ha "azt se bánná, ha elhagynád", akkor nem szeret! Beszélj vele, hogy hányadán álltok!
2008. febr. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
63%
Szia!Az attól függ hogy mióta vagytok együtt,min szoktatok veszekedni,s milyen sűrűn.Szerintem szeret,csak néha nagyon elege van a veszekedésből,hisztiből...Beszélj vele nyugisan.Ha régóta,s sokat vagytok együtt akkor lehet hogy már megunt...idegesíted...Kérdezz rá,csak ügyelj arra hogy ne veszekedés legyen belőle!Sok sikert!Ibolya(21 éves,2,5éves kapcsolatom van):)Szióka!
2008. febr. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nyugi az enyém is ilyen! Az csak az ideg miatt van, de ha elhagynád, futna utánnad mihelyt lehiggad!kiprobáltam...

Sajnos ilyenek a pasik...

2008. febr. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
58%
Fura dolog két mondat után egetrengető véleményt írni. Nem is tudok. Az én életemben is visszatérő vendég a veszekedés okozta stressz, és hiába gondolkodom immár 10 éve, h mi az oka, sajnos ez nagyon összetett. A négy fal között csak ti ketten vagytok, mi nem nagyon tudunk neked használható választ adni. Legalábbis én. Minden a szereteten és a tolerancián múlik. Mennyi türelmed van, nagyon fontos. Vannak emberek, akik védekezésként könnyen odavágják ezt a "akkor húzz innen" dumát, de ha lelépnél összetörnének. Nem tudom mióta vagytok együtt, de az idő mindent megold. Kiismered majd, megismered, átlátod. Csak légy türelmes, de azért ésszerű és ne szenvedj feleslegesen. Leültél már vele beszélgetni? Mármint olyan komoly beszélgetésre gondoltam.
2009. márc. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!