Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyennek gondoljátok ha valaki az első szerelmével éli le az életét?

Figyelt kérdés
2008. dec. 27. 19:49
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:
Nem feltétlen van ez úgy ahogy te mondod..Nem akarlak megbánati, de ha neked nemjó élményeid voltak akkor attólmég más ember lehet olyan, hogy az elsővel éli le az életét.Ha mindketten aztakarják és kitartanak egymás mellet és szeretik is egymást akkor együttmaradnak.SEMMI SEM LEHETETLEN!! én ezt így gondolom
2008. dec. 31. 16:05
 32/34 anonim válasza:

Én 16 voltam, mikor osszejottem az elso szerelmemmel. Most 26 vagyok, az elso szerelmem a férjem, van két szép gyermekunk. Volt idoszak, mikor megfordult a fejemben, milyen lenne mással, de úgy tunik a szerelmunk erossebb mindennél, és legyozte.

Sok boldogságot!

2009. jan. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

Nem feltétlen van ez úgy ahogy te mondod.."


Ha nem érdekel a véleményem, leugatsz, hogy márpedig te jobban tudod... akkor mi a ráknak kérdezel? Megerősítést akarsz, hogy igenis, hiába idióta a párod, a szerelem mindent legyőz? Vagy miért? Fogadd el, hogy vannak nálad tapasztaltabbak, okosabbak, akik látják, mire megy ki az egész...

2009. jan. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:
könyörgöm-.-" nem minden úgy van ahogy te mondod és nekem ne mondd meg h milyen kérdést írjak ki LÉGYSZÍVES!!!Itt többen vannak azon az oldalon h szép és jó mint a te "úgysetartegyegészéletenát" gondolkodásmódod mellett!!
2009. jan. 15. 19:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!