Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyennek gondoljátok ha valaki az első szerelmével éli le az életét?

Figyelt kérdés
2008. dec. 27. 19:49
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
köszii:) és engem nem ábrándítottál ki:)
2008. dec. 28. 09:38
 22/34 anonim ***** válasza:
Én három és fél éve jöttem össze az első szerelmemmel (17 évesen), igaz egy időre vége lett...a távolság miatt :( de aztán újra egymásra találtunk és nagyon jó újra együtt...remélem így is marad. Szóval szerintem nem lehetetlen, még ha vmi miatt vége is lenne ne add fel ha igazán szereted! Sok sikert és sok boldogságot! :)
2008. dec. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim válasza:
idiótának
2008. dec. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

Én az első igazi szerelmemmel és barátommal vagyok több mint 3 éve.Vele szeretkeztem először és ez nagyon erős kötelék.

Mármost:még mindig hiszem és tudom,h.vele akarom leélni az életem,jóban-rosszban,ahogy mondják.

De:hiába szép és jó minden,egyszer felvetődik az a (természetes)gondolat:milyen lenne mással?

Nálam is megtörtént ez.A "más"kicsit mindig érdekesebb,vonzóbb,izgalmasabb,még akkor is ha nem jobb.Erre rá kellett jönnöm.Odaálltam a szerelmem elé,és közöltem vele,mármost én elmegyek és kipróbálom mással.Így.

Sírt,amikor elmentem,de nem tartott vissza,elengedett,pedig nagyon szeretett.Én meg megcsaltam őt egy másik pasival,csak azért,h.rájöjjek,egyáltalán nem jobb,csak ugye,az újdonság ereje.És arra is rá kellett jönnöm,hogy mennyire szeretem Őt.

Tehát visszamentem hozzá és ő megbocsátott:)

Azóta fél év telt el,de sose vágta a fejemhez,hogy mit tettem.És jobban szeretjük egymást mint annak előtte!

Persze,ez kivételes talán.De nagyon-nagyon kell vigyázni arra az első szerelemre,mert az a legszebb,ha nem is a legtartósabb...

Ritka,de kivételes és csodálatos.:)

2008. dec. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim válasza:
Én 17 évesen jöttem össze a jelenlegi első barátommal.Nagyon jó érzés volt, végtelen boldogságot éreztem, letudtam volna hozni a csillagokat,ő vele feküdtem le először, sajnos ez az érzés nem tartott sokáig és most azon a ponton vagyok vele, hogy jó is meg nem is, hogy van.Nagyon kötődök hozzá de nem szerelemből.Már elgondolkoztam azon, hogy 21 évesen még itt áll az élet előttem és nem használom ki, sokan mondják és egyre jobban bánom minden elhalasztott napot, mert ezek a szép fiatalkori éveket már nem hozhat vissza senki és semmi.Ezzel nem azt akarom mondani, hogy veled is ez fog történni, csak azt, hogy gondold végig egy életed van!Remélem boldog leszel!Sok szerencsét!
2008. dec. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim válasza:
Bocsi az elírásért, azt akartam írni, hogy nem hozhatja vissza.
2008. dec. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:
köszii a kommenteket:):)
2008. dec. 30. 20:23
 28/34 anonim válasza:

Én lassan 22, a párom 25 lesz (kereken 3 év van köztünk, minusz 1 nap :) ).


19 voltam, amikor megismekedtünk. Mindkettőnknek a másik volt az első, együtt veszítettük el a szüzességünket. Volt egy év távkapcsolatunk, háromnegyed év együttélés, 3 hónap távkapcsolat, most megint együtt vagyunk. Nyáron megint elszakadunk egymástól kicsit, de ez nem tántorítja el egyikünket sem. 2 és fél távlatából még mindig azt tudom mondani: szerelmesek vagyunk egymásba, mint megismerkedésünkkor, és mindketten úgy gondoljuk, hogy a sírig együtt leszünk jóban-rosszban.

Szóval szerintem nem lehetetlen a dolog :)


Még annyit: Egy év után megkérte a kezem, igent mondtam, most az esküvőt tervezzük, de még meg kell várnunk a diplomaosztót sajnos... Az pedig még két év...

2008. dec. 31. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:
gratulálok nektek:) és örülök, hogy vannak akik még így gondolják:)
2008. dec. 31. 09:32
 30/34 anonim ***** válasza:
Butácskának. Tapasztalatlannak. Balszerencsésnek. A nők túlzottan romantikusak, az első kapcsolat _kivétel nélkül_ mindig el van rontva, pusztán abból kifolyólag, hogy tapasztalatlanok voltak a felek. Ezt túlzottan elnyújtani csak beleszokást eredményez, ami meg akár működhet is hosszútávon, de nem az igazi...
2008. dec. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!