Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyennek gondoljátok ha valaki az első szerelmével éli le az életét?

Figyelt kérdés
2008. dec. 27. 19:49
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
nem lehetetlen sztem:)
2008. dec. 27. 20:51
 12/34 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy ti csalódtatok vagy vmi okból vége lett, attól még nem kell kiábrándítani másokat és megjósolni a jövőjüket! Épp azért nem, mert a "romantikus tinikorban" vannak.
2008. dec. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
100%

nem kell ekkora misztikumot tulajdonítani a dolognak :)

én 16 éves vagyok, most vagyok másodszor szerelmes... az elsőnél is húde sok hasonlót elképzeltem... a másodiknál is eltudok :) max annyival másabb a véleményem, h nem tartom lehetetlennek azt sem, h vége lesz...de erre gondolni sem akarok :) minden úgy lesz, ahogy lennie kell ^^ akár örökre, akár egy kis ideig szünetelve, akár soha többet...


mindenkinek sikeres párkapcsolatot, és kellemes ünnepeket :) sziasztok

2008. dec. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
Életem első szerelmével élek 10 éve. És az elkövetkező 50et is Vele fogom. :)
2008. dec. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
ez csak rajtatok múlik ...
2008. dec. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:
mi is így akarjuk:) köszi a válaszokat:)
2008. dec. 27. 21:39
 17/34 anonim ***** válasza:

21:36-os : Gratulálok ^^

kérdező : hidd el, lehetséges... nem misztikus, mint már említettem.. :) de az se keserítsen el egy életre, ha nem jön össze.. :)

2008. dec. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:
hát mi szeretnénk, hogy összejöjjön:) és remélem sikerülni is fog
2008. dec. 27. 21:59
 19/34 anonim válasza:
0%

Mikor először olvastam a kérdést azt hittem h kb.

30 éves lehetsz, ugyanis ilyen korban szoktunk ilyen kérdéseket feltenni.. De mikor láttam h csak 15 vagy, bejött egy gondolat amit muszáj h leírjak neked. Mégpedig a következőt: ott van még előtted az egész élet, neh elpocsékold. A tiniszerelem amúgy sem szokott sokáig tartani. Tisztelet a kivételnek. A másik meg, a srácok ezt ált. azért szokták mondani (meg ne sértsem a pasik önérzetét), mert le akar feküdni veled.. ha már megtette akkor sajnállak én nem rontanék meg kiskorút..

2008. dec. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
én vagyok aki a romantikus tinikorrol irt,igen ez igy van rendjén,odairtam,hogy vannak akik tényleg az első szerelmükkel élik le az életüket,nem úgy tűnik,hogy a kérdező kiábrándult ebből a szerelmes és mindennél jobb érzésből,szép is lenne ha egy választól kiábrándulna:-) odairtam azt is,hogy ez ÁLTALÁBAN nem igy történik,ezzel szerintem nem tiportam senkinek a lelki világába,mert ezzel ő is tisztában van:-)azt meg se én se más nemtudja megjósolni,hogy veletek mi lesz,mindenestre kivánom,hogy ezt az érzést nagyon sokáig Ű(akár életetek végéig) meg tudjátok őrizni:-)
2008. dec. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!