Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Jártatok már úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Jártatok már úgy, hogy egy nő csak szexre használt titeket, de ti többet szerettetek volna?

Figyelt kérdés
Mindig csak lányokat hallani sírni ezen, hogy kihasználta őket vmi seggfej. Fordítva van ilyen?

2023. febr. 13. 20:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
36%
Fordítva barátzóna van
2023. febr. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen, tudom mi a barátzóna, de én nem arra gondolok. A barátzóna jellemzője, hogy nincs testi kapcsolat, hisz nem is potenciális férfiként tekint a lány a fiúra. Én kifejezetten arra gondolok, hogy a teste miatt van együtt a lány a fiúval, de semmi más.
2023. febr. 13. 21:24
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy van.

Egyre több

2023. febr. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%

Másfél éve volt egy ilyen eset. Azóta “kicsit” megváltoztam és kerülöm a nőket ha úgy vesszük. Mindent a szemnek alapon. Nem gondoltam volna, hogy megvisel de amikor azt hiszed tudod hová tart és közben dehogyis az eléggé el tud rakni.

Csak egy jó program míg a baráti kör nem elérhető egy kis extra szórakozás… azt a kis kedvem is elvette az egésztől a jövőben F32

2023. febr. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2023. febr. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
16%

Ennél még rosszabb is van!

Ha egy nő csupán arra használ fel, hogy a környezetében azt a látszatot keltse/tartsa fent, hogy milyen tisztességes, milyen harmonikus a kapcsolata, nem mellesleg téged is abban a hitben tart, hogy Te vagy az egyetlen. Mind eközben kicsapongó életet él, keresi a szexualitása határait, valami isteni sugallatra ezért esetenként pénzt is fogad el. Akinek csak egy bábu, (alibi baba) vagy az életében.

Ez sokkal rosszabb mint, ha nem szeretne kapcsolatot, vagy a kapcsolata mellet csak szexre kellenél.

2023. febr. 14. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

6.

A fajtáját K...ának nevezik

2023. febr. 14. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
16%

#7

Köszönöm, hogy látod a lényeget. Viszon a k.rva az nyiltan csinálja, nem titkolja. Ez még azon is túl tesz.

2023. febr. 14. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
6-os! Ez hogy derült ki? Milyen hosszú kapcsolat volt? Hol szedte össze a partnereit? Pénzt fogadott el? :O hogy a faxomba? Nagyon durva sztori!
2023. febr. 14. 06:57
 10/12 anonim ***** válasza:
Régen jártam így, nem volt jó. Most pont jó lenne, de nincs.
2023. febr. 14. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!