Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnék segíteni Neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék segíteni Neki?

Figyelt kérdés
Van egy nővérem, aki elvált, és van két gyermeke. Már nagyok. Volt egy nagyon komoly kapcsolata, ami egy éve véget ért.Nagyon megviselte. Azóta hiába próbálkozik, nem zárkózik be, eljár társaságba,még egy társkeresőre is rábeszéltem. Talán elfogult vagyok, de a nővérem, kedves, aranyos, fiatal, szerintem jól néz ki, jól főz, törődik a gyerekeivel, egy csupa szív, tüzes, életvidám teremtés. Én is ilyen párt szeretnék magamnak. Csakhogy az utóbbi időben nagyon megváltozott.Már nem érdekli semmi, sokat sír, azt mondja Ő nem kell senkinek. Magányos egyedül van, stb. Szeretnék segíteni Neki, de nem tudom hogyan. Tulajdonképpen Én sem értem, hogy egy ilyen lány miért nem kell senkinek, hisz manapság ritka. És még mielőtt azt mondjátok, nem válogatós, csak szeretni akar, és szeretve lenni.Van valami jó ötletetek?
2010. okt. 4. 09:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Hány éves?
2010. okt. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem értem ez miért érdekes. Amúgy 38
2010. okt. 4. 10:30
 3/8 Szupermókus ***** válasza:

Talán egy kis sport ... Bowling, tenisz ... uszoda... stb.

Ha elkezd sítni hogy nem kell senkinek, akkor ragadd meg a kezét, vonszold le az utcára és ordibáld le a fejét, úgy, hogy közben körbe mutatol emberekre, hogy ott akármelyik embert megkaphatná, de azért komolyan kell tenni... stb .. vagy valami hasonlót

2010. okt. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"38"


Azért lényeges, hogy bármit is hozzá tudjak szólni a témához. :)

Leginkább figyelemelterelés: vidd el szórakozni, szabadidőt tölteni.

2010. okt. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Legfontosabb, hogy az aktív párkeresés nem működő dolog. Csinálni kell a dolgokat, élni az életet, és akkor ismerkedés is lesz. De ehhez nem segítség ha befordul. El kell menni ide meg oda, meg amoda is.
2010. okt. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ezeken túl vagyunk. Jár sportolni heti 2x, azon kívül táncolni. Szórakozni, néha barátnőkkel, kaerokizni, bicikli túra, sétálni, sütizni barátnőkkel, nem üldögél otthon. Csak valahogy a fene sem tudja miért nem sikerül. Pedig tényleg próbálkozik. Nem görcsösen, olyan kis aranyosan, nyitott mindenre.
2010. okt. 4. 11:14
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor csúnya vagy mégsem nyitott a dolgokra. Olyan nincs, hogy egy normálisan kinéző, aranyos, sokfelé eljáró lánynak ne legyenek érdeklődői.
2010. okt. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem csúnya. És vannak érdeklődői, csak általában nős pasik, akikkel ő nem foglalkozik, vagy hebehurgya fiatalok, de normális komoly, magához való embert nem talál
2010. okt. 4. 12:18

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!