Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem a pasinak kellene engednie?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem a pasinak kellene engednie?

Figyelt kérdés

ha bármi vita van köztünk, mindig nekem kell engednem. írok példát:

tegnap nem akartam vele lefeküdni. erre hideg lett velem. ma megírtam neki, hogy féltem, hogy csak "azt" akarod, és lám egész éjszaka "anélkül" át sem öleltél. reggel egy puszit sem adott, utcán nem fogta a kezem.

erre ő azt írta: hogy "te se"

kérdem én, mert mindig ez van köztünk: ha egy nő dacol, vagy megsértődik legyen akár igaza, vagy akár tévesen, de MINDIG nekem kell őt kiengesztelni, különben ha én nem fogom meg a kezét, akkor ő azért se, ha én nem adok puszit, akkor ő azért se

tudom okosabb enged, hát engedek.

de mindig nekem kell....


2010. okt. 4. 09:22
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:

Hát a tisztelet és a bizalom köszönőviszonyban sincs a ti kapcsolatokkal. A barátod teljesen semmibevesz, te meg még szaladsz utána. Az ilyen pasinál a hisztizéssel semmire se mész... csak még lejjebb sülyeszted magad a szemében. Én sem tudnék tisztelni egy ilyen embert, (már bocsi). Az ilyen dolgokat meg kell beszélni, pl ha téged zavar hogy a lánybarátnői előtt semmibevesz, akkor elmondod neki hogy ez rosszul esik és ha nem változtat magán akkor vége.

Az én barátomnak is van több lánybarátja, de ha találkozunk velük, azért érződik hogy én vagyok az első, meg előttük is ölelget stb... ha a te barátod látványosan letojja a fejed az ő jelenlétükben, akkor mondd meg neki hogy ez zavar.

De ha nem változik akkor nem kell megbocsájtani huszadjára... mert így ő nyer. Te csak vesztes maradhatsz mellette.

2010. okt. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 A kérdező kommentje:

mondtam már neki, hogy zavar, hogyha jönnek csajok elengeded a kezem

erre azt mondta:

"nálad ez már beteges"

nos, ennyit a megbeszélésről

2010. okt. 5. 09:57
 43/44 anonim ***** válasza:
Felejtös ez a pasi aztmondom.
2010. okt. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 A kérdező kommentje:

csak el van szállva magától.

most felvettem a kesztyűt

már el is bizonytalanodott... he he

2010. okt. 5. 13:14
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!