Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem a pasinak kellene engednie?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem a pasinak kellene engednie?

Figyelt kérdés

ha bármi vita van köztünk, mindig nekem kell engednem. írok példát:

tegnap nem akartam vele lefeküdni. erre hideg lett velem. ma megírtam neki, hogy féltem, hogy csak "azt" akarod, és lám egész éjszaka "anélkül" át sem öleltél. reggel egy puszit sem adott, utcán nem fogta a kezem.

erre ő azt írta: hogy "te se"

kérdem én, mert mindig ez van köztünk: ha egy nő dacol, vagy megsértődik legyen akár igaza, vagy akár tévesen, de MINDIG nekem kell őt kiengesztelni, különben ha én nem fogom meg a kezét, akkor ő azért se, ha én nem adok puszit, akkor ő azért se

tudom okosabb enged, hát engedek.

de mindig nekem kell....


2010. okt. 4. 09:22
1 2 3 4 5
 11/44 A kérdező kommentje:

előzőt utolsó előttire értettem

és utolsónak:

ha megcsalna akkor nem tudna velem lenni úgy, mintha mi sem történt volna, annyi lelkiismerete van

2010. okt. 4. 09:54
 12/44 A kérdező kommentje:

de ha nem viselkedek pincsiként, ő nem fog engedni!!!

a végtelenségig be van sértődve, és mindig tudja magát tartani, nem "törik" meg

nem ölel, nem puszil, nem szól hozzám...

2010. okt. 4. 09:57
 13/44 anonim ***** válasza:
Azért nem törik meg, mert tudja, hogy így célt érhet. :D Erre még nem is gondoltál? :)
2010. okt. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:

Honnan tudod? Próbáltad már? Mármint nem egy hisztivel, hogy megnézte az utcán a szomszéd lány milyen szép vagy ilyesmi, hanem KOMOLY dologgal kapcsolatban? A hisztire jó, hogy nem enged, nem is szabad neki, mert azzal csak azt írná alá, hogy nyugodtan hisztizz, majd ő fut utánad...


Ha pedig azt tanítod neki, hogy a komoly dolgokkal kapcsolatban sem kell engednie, majd te engedsz, akkor ne csodálkozz, hogy ő nem si fog, ezt szokta meg.

2010. okt. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:

És most nem azt mondom, neki is vannak hibái, félre ne értsd, de most ő nincs itt :) Azzal ha leírom ő ebben meg ebben a hibás nem sokat segítek... csak azzal, ha megmutatom, te mit tudsz tenni, változtatni. És igen, te is hibás vagy ebben, hogy megengeded ezt neki, hogy következetlen vagy, hogy erre szoktattad rá.

Szal nem bántani akarlak :)

2010. okt. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 A kérdező kommentje:

teljesen értem az egészet

szóval ő aki feszegeti a határokat most, megnézi meddig mehet el nálam

én meg besértődöm

és a végén én jövök ki rosszul

így részéről a határok nőnek

egy idő múlva még ha csajozik is, akkor is neki állna feljebb

mert tekintélyem nulla, mert csak kis hisztisnek lát, mert minden rosszul esik tőle és mégis én kérek elnézést

2010. okt. 4. 10:15
 17/44 A kérdező kommentje:

de kérdem én:

egy igazi szerető szívű pasinál is így kell harcolnom azért, hogy tiszteljen?

az nem természetes soha?

mindegyik a határokat keresi, hogy meddig mehet el?

2010. okt. 4. 10:16
 18/44 anonim ***** válasza:

Nem mindegyik. De ez kb. olyan, mint az, hogy a nők a rosszfiúkra buknak: általánosítás, mégis van benne valami.

Tehát a pasik közül is sokan tudják, hogy azzal érhetnek célt, ha kőkeményen ellenállnak, és megközelíthetetlenek lelkileg a nők számára. Te pont egy ilyen pasit fogtál ki.

2010. okt. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 A kérdező kommentje:

de csak akkor tud kőkemény lenni valaki, ha valahol belül nem is szerelmes. nem?

mert én is simán tudnék szórakozni másnak az érzelmeivel, ha nem szeretném.

2010. okt. 4. 10:23
 20/44 anonim ***** válasza:

"egy igazi szerető szívű pasinál is így kell harcolnom azért, hogy tiszteljen?

az nem természetes soha?

mindegyik a határokat keresi, hogy meddig mehet el?"


Nem keresi mindegyik a határokat, a nyuszik nem keresik. De az eddigiek alapján sztem te nem egy nyuszit akarsz, nem is illenétek egy nyuszival össze.

Azért ennyitől még nem egy szörnyűséges ember a barátod, ez előfordul elég gyakran :D


Am meg megnyugtatásul: SZERINTEM (persze ezt nem tudhatom) biztos h szeret, azért viselkedik olyan furán, amikor nincs itthon, mert hiányzol neki. Csak van benne egy kicsit (túl) nagy adag büszkeség és azt nincs miért levetkőzze magáról, amikor itthon van.

2010. okt. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!