Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem a pasinak kellene engednie?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem a pasinak kellene engednie?

Figyelt kérdés

ha bármi vita van köztünk, mindig nekem kell engednem. írok példát:

tegnap nem akartam vele lefeküdni. erre hideg lett velem. ma megírtam neki, hogy féltem, hogy csak "azt" akarod, és lám egész éjszaka "anélkül" át sem öleltél. reggel egy puszit sem adott, utcán nem fogta a kezem.

erre ő azt írta: hogy "te se"

kérdem én, mert mindig ez van köztünk: ha egy nő dacol, vagy megsértődik legyen akár igaza, vagy akár tévesen, de MINDIG nekem kell őt kiengesztelni, különben ha én nem fogom meg a kezét, akkor ő azért se, ha én nem adok puszit, akkor ő azért se

tudom okosabb enged, hát engedek.

de mindig nekem kell....


2010. okt. 4. 09:22
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
100%

"tegnap nem akartam vele lefeküdni. erre hideg lett velem. ma megírtam neki, hogy féltem, hogy csak "azt" akarod"


Bocs, de szerintem valami ALAPVETŐ baj van a kapcsolatotokkal.

2010. okt. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:

Szerintem tényleg csak arra kellesz neki.

Mert ha tényleg szeretne vagy csak bármi jóérzés lenne benne irántad akkor nem lenne ilyen.És mi az h ha nem fekszel le vele akkor már megsem ölel meg amiket irtál?

Jol gondoldod meg,h bisztos vele akarsz lenni?

Szerintem nem érdemel meg téged.

Találsz jobbat is.

2010. okt. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
Elozoekkel egyetertek az alapveto hibaban es hogy itt vmi komoly baj van. Ugyanakkor ferfikent nem vagyok kepes megerteni, hogy elutasitas utan, miert varod hogy majd o kezdemenyez? O probalkozott, visszautasitottad, utana meg azt varod hogy o oleljen at, o kozeledjen... Kiindulva magambol, ha belefutok egy pofonba, nem fogok ujra es ujra belemenni, egyszeru logika: most azt mondta hogy nem, hat akkor nem. Majd ha mas esz a velemenye szol. Nem fogom magam raeroltetni senkire, vgy futni utana, mert az megalazo.
2010. okt. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
"féltem, hogy csak "azt" akarod" - Ezt hogy érted? Egy párkapcsolatban nem szoktak félni attól, hogy lefeküdjenek egymással, vagy máskülönben nagyon nincsenek rendben a dolgok. Nekem kicsit éretlennek vagy gyerekesnek tűnik a felfogásod azon csekély információ alapján, amit leírtál. Az is érződik, hogy a barátod nem tisztel téged kellőképpen. A kérdésedre válaszolván: NINCS olyan, hogy csak ennek vagy annak kell engednie. A problémák megoldása az egyetlen mód, hogy ne jöjjenek elő köztetek ugyanazok a gondok újra és újra. Ehhez viszont türelem kell és a másik fél tiszteletére is szükség van. Vagy, ha végképp nem találjátok a közös nevezőt, döntsétek el, hogy együtt akartok-e maradni.
2010. okt. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:

Nemtom mit panaszkodsz. Rendszeresen bedurczol, megsértődsz, elvárod, hogy a pasid engedjen, de ahogy ezt nem teszik, te szaladsz utána, mint a pincsikutya.

Tod ezzel mire tanítottad a pasidat? Hogy nem kell tőled semmit se komolyan vennie mert úgyis engedsz neki előbb-utóbb. Te nevelted ilyenre hát most idd meg a levét! Semmi súlya nincs a szavadnak, elszáll a széllel...

Nem azt mondom h most csakazértis durcizz be és csakazértse engedj hanem olyan dolgokat mondj amit be is tudsz tartani! Legyen súlya annak amit mondasz. Ne durcizz ok nélkül, meg ilyen kitalált "azt hittem, hogy..." indokokkal, csak ha tényleg baj van.


Mert ez így sehova nem vezet, de nem csak ezzel a fiúval, hanem egyik másikkal se!!!!!

2010. okt. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 A kérdező kommentje:

ha én nem engednék egésznap ez menne!

az utcán nem fogja meg a kezem, úgy viselkedik velem mint egy idegennel, a fontos dolgokról beszél, amúgy hozzám se szól!!!!

és csak azért éreztem azt hogy csak "az" kell neki, mert külföldön dolgozik, egy hétre jött haza, odakint munkásszállón él, nem érti a nyelvet 10-16 óráznak, tehát tuti nem csal meg, nincs nő.

és így ezen a héten attól féltem, hogy nem is én hiányoztam igazán, hanem a szex.

míg kint volt összevesztünk ezerszer, mert féltékeny volt és túlpörögte magát. aztán meg hirtelen majdnem megkérte a kezem sms-ben! teljesen máshogy gondolkodik, mikor kint van.nem bírtam rajta eligazodni

de itthon sem a nagy szerelmet látom így benne....

2010. okt. 4. 09:48
 7/44 anonim ***** válasza:
miota vagytok együtt?egyébként attol h munkásszállon él és nem tudja a nyelvet attol még megcsalhat:S
2010. okt. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 A kérdező kommentje:

köszi kedves utolsó igazad van

csak engem a részéről mindig ér valami pici sérelem!

van okom besértődni

pl múltkor otthagyott a haverjának a nője miatt, mert leállt vele 1 órát beszélgetni, de csak haveri alapon

azt monja csak úgy néz rá, mint a haverja nőjére, nem máshogy, de hogy nagyon szép, azt nem tagadja

szóval akkor le se sz*rta, nekem ez hogy esik

és ja, megint nem kellene durciznom!tudom nincs igazam, de szerintem ez minden lánynak rosszul esett volna. és mindig kapok ilyen pofonokat tőle.

2010. okt. 4. 09:53
 9/44 anonim ***** válasza:
A dolgok mindig akkor a legfontosabbak, amikor hiány van belőlük.
2010. okt. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
100%

"de itthon sem a nagy szerelmet látom így benne...."


Ugyan már, senki sem lenne szerelmes egy hajbókoló pincsikutyába sem egy hisztigépbe... egy férfinak Nő kell :P

2010. okt. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!