Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem a pasinak kellene engednie?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem a pasinak kellene engednie?

Figyelt kérdés

ha bármi vita van köztünk, mindig nekem kell engednem. írok példát:

tegnap nem akartam vele lefeküdni. erre hideg lett velem. ma megírtam neki, hogy féltem, hogy csak "azt" akarod, és lám egész éjszaka "anélkül" át sem öleltél. reggel egy puszit sem adott, utcán nem fogta a kezem.

erre ő azt írta: hogy "te se"

kérdem én, mert mindig ez van köztünk: ha egy nő dacol, vagy megsértődik legyen akár igaza, vagy akár tévesen, de MINDIG nekem kell őt kiengesztelni, különben ha én nem fogom meg a kezét, akkor ő azért se, ha én nem adok puszit, akkor ő azért se

tudom okosabb enged, hát engedek.

de mindig nekem kell....


2010. okt. 4. 09:22
1 2 3 4 5
 21/44 A kérdező kommentje:

igen

ha nem akarok dacból nála aludni, mindig azzal jön, hogy csak egy hetet van itthon és ha nem megyek át el is kell gondolkozni, hogy legyen vége (na.ez volt tegnap. így mentem át és nem feküdtem le vele.ezért)

2010. okt. 4. 10:32
 22/44 anonim ***** válasza:

"de csak akkor tud kőkemény lenni valaki, ha valahol belül nem is szerelmes. nem?"

Hát bizony, hogy nem.

2010. okt. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 A kérdező kommentje:

olyan düh van bennem!

és nekem kell nyelni!

mert csak 1 hetet van itthon, ő dolgozik miattunk, stb stb

és képes zsarolni ha nem teszek meg valamit, hogy akkor vége.

és mindez előtt még én szakítottam vele, nem győzte írni, hogy meg fog változni!

most meg

pff

2010. okt. 4. 10:36
 24/44 anonim ***** válasza:
Hát már bocs, de ha azért nem akartál nála aludni mert ő megjegyezte egy lányról, hogy szép... :):):):) Erre te dacolsz, erre ő bekeményít, erre te engedsz, de azért hogy maradjon egy kis méltóságod dacból nem fekszel le vele (nem mintha az neked nem lenne jó)... nem érzed ezt az egészet rohadt gyerekesnek? :D:D
2010. okt. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 A kérdező kommentje:

de igen gyerekes

csak ezzel az egésszel mindig az én büszkeségem/méltóságom csorbul

szóval ha ajnároz előttem egy lányt, vágjak hozzá jó képet

mert csak megszívom, ha megsértődöm

2010. okt. 4. 10:42
 26/44 A kérdező kommentje:

szóval bólogassak mindenre, ne legyen véleményem

mert úgy is én jövök ki rosszul

mert neki mindent szabad, ne szóljak bele, nekem semmit!!!!

2010. okt. 4. 10:45
 27/44 anonim ***** válasza:
Nem. Az, hogy benyelsz mindent, nem vezet sehova, max. előbb-utóbb idegösszeroppanást kapsz :) Egyrészt, nem kell, hogy minden kis apró-cseprő dolog rosszul essen neked. Próbáld meg lazábban venni. Miért, talán neked olyan meglepő, hogy nem te vagy az egyetlen szép lány a földön? :) Vagy jobban szeretnéd, ha a barátod hazudna neked? Sztem nem, akkor meg azért menne a hiszti, mert hazudik... A másik, hogy ha valami tényleg rosszul esik (de ne ilyen hülyeségek), akkor se a durcizás meg a megsértődés a megoldás, hanem a MEGBESZÉLÉS. A durcizás csak ellenállást vált ki.
2010. okt. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:

hát a leirtak alapján ez a kapcsaolat nem egy hosszúéletű:S

sztem te jobbat érdemelsz töle! Nehogy már ö játsza a casanovát te meg alázkodj meg elötte?! Ha mindig is ilyen volt akkro sztem ez a kapcsolat csak idöhuzás. Sztem egy NŐvel nem igy kell bánni. Csak kihasznál mert tudja hogy bármit megtehet te ugyis megbocsátol neki

am hány évesek vagytok

19/f

2010. okt. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 A kérdező kommentje:

ő 30 én 25

milyen találó!!!!játsza a casanovát!!!tééényleeeg!!!

2010. okt. 4. 10:57
 30/44 gratis30 ***** válasza:
Hát elég érdekes ez a történet. Ha a helyedbe lennék biztos, persze csak ha szereted, azt lesném, hogy mit szeretne abban a hétbe amikor hosszú ideig nem látom. Hazaesik te nem mész át hozzá, nem fekszel le vele stb stb stb. Ez csak két dolog a sok közül. Én igaz csak 260 km-re szoktam a szülőkhöz, haverokhoz menni a párommal de mindíg abban a pár napban úgy intézem, hogy haverok, szülők ismik meg mindenki beleférjen és tudom, hogy ezt mindenki el is várja, tehát meg kell feleni mindenhol. Neki is ezt kéne tenni, de ez nagy nyomásként hat az emberre. Pláne esetetekben részedről is falakba ütközik. Változtatni kéne ezen mindenképp, de főle ne hisztizz, mert egy hisztis csajnál a magány is sokkal jobb.
2010. okt. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!