Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem a pasinak kellene engednie?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem a pasinak kellene engednie?

Figyelt kérdés

ha bármi vita van köztünk, mindig nekem kell engednem. írok példát:

tegnap nem akartam vele lefeküdni. erre hideg lett velem. ma megírtam neki, hogy féltem, hogy csak "azt" akarod, és lám egész éjszaka "anélkül" át sem öleltél. reggel egy puszit sem adott, utcán nem fogta a kezem.

erre ő azt írta: hogy "te se"

kérdem én, mert mindig ez van köztünk: ha egy nő dacol, vagy megsértődik legyen akár igaza, vagy akár tévesen, de MINDIG nekem kell őt kiengesztelni, különben ha én nem fogom meg a kezét, akkor ő azért se, ha én nem adok puszit, akkor ő azért se

tudom okosabb enged, hát engedek.

de mindig nekem kell....


2010. okt. 4. 09:22
1 2 3 4 5
 31/44 A kérdező kommentje:

ebbe az egy hétbe belezsúfol engem is, tervez velem programokat

dehogy a havernőit sem tudja kihagyni ez alatt az egy hét alatt, az nagyon fáj.

2010. okt. 4. 11:13
 32/44 anonim ***** válasza:

10:51-es vok

látom az én véleményem jocskán eltér a többekétöl.Nah mindegy nem vagyunk egyformák.A korotokat illetöen már nagyon nem vagytok gyerekek sött... föleg a barátod.Ennyi évesen neki ez nagyon gyerekes viselkedés.A leirtak alapján nagyon nem vagytok összeillöek. Sztem még most jobb lépni mint majd késöbb pl. egy gyerekkel...Ha valami ennyire nem megy akkor tényleg nincs értelme eröltetni.

Hogy a kérdésedre is válaszoljak: minél tovább engedsz neki annál jobban lenézeted magad:(

2010. okt. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 A kérdező kommentje:

ja és sunyi módon utólag mondja el nekem, hogy ezzel-azzal a havernővel beszélgetett (mert segíteni kellett neki kocsit szerelni)

előre annyit mond, hogy egy havernak segít

utólag mondta el, hogy az a haver az havernő

sunyít. utálom.

2010. okt. 4. 11:16
 34/44 A kérdező kommentje:

tudom, hogy nem hisztisnek kell lennem, mert ezzel nem vagyok a szemében komoly nő

én viszont szeretem ha azt érzem a barátomnak én vagyok az első, és szeret

de ő nem ezt érezteti velem, mivel bekeményít.

látom hogy ő mellé egy kemény, erős csaj kell, aki nem törik meg, és nem én.

2010. okt. 4. 11:18
 35/44 anonim ***** válasza:
Elengedheted, de ha nem változtatsz rajta, úgyis továbbviszed ezt a problémát a következő kapcsolatodba is, szal tökmindegy.
2010. okt. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 A kérdező kommentje:

az előző kapcsolatomban a srác alázkodott mindig nekem..

csak akkor viszem ezt tovább, ha megint egy ilyet fogok ki, egy önbizalomhiányos, bizonyítási kényszeres srácot

mert aki rendben van önmagával, az nem a bnőjén fitogtatja hogy milyen kemény "csávó"

2010. okt. 4. 11:36
 37/44 anonim ***** válasza:
Ebben látod igazad van! :) Erre mondtam h mindkettőtökben vannak hibák, de te csak a saját részed tudod megoldani. Ha mindent megtettél, amit meg tudsz, akk tényleg nincs más hátra, mint keresni mást. De sztem még nem jársz ott de ezt neked kell tudnod.
2010. okt. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 A kérdező kommentje:

1,5 éve vagyunk együtt

a legelső pillanattól én alázkodom őneki

ezért nőtt a fejemre

nemrég szakítottam vele ez miatt

ígérte hogy megváltozik.

nos, nem változott semmit.

(ja, mert lehet én se ez igaz)

és sietnem kell, mert 1 hétig van itthon, és ha nem szakítok, megint jópofizással (nem őszinte szerelmes sms-ekkel) telik el akár 1 hónap, míg kint van

2010. okt. 4. 11:47
 39/44 gratis30 ***** válasza:
Te baromira nem bízol meg benne és ki akarod sajátítani ami nem megy. Gondolj csak bele, hogy mennyi hisztis csaj lenne ha a pasikjuk segítene más csajoknak vagy csak egyáltalán dumcsiznak egy jót! Rossz belegondolni. A pasival szakíts, mert ennek úgysincs így jövője. Tarts szünetet öngyógyítsd a hisztidet törődj bele, hogy minden pasi beszél csajokkal és keress egy másik párt magadmellé. Ha addig nem sikerül a hisztin úrrá lenni akkor olyan pasi kell aki nem dillemázik ha beindul a hiszti hanem tudja kezelni vagy éppen kiteszi a szűrödet. És sok pofáraesésből meg csak tanulsz!
2010. okt. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 A kérdező kommentje:

úgy írsz, mintha ő lenne az első pasim

volt már pár barátom, de amikor bármelyik csajokkal beszélgetett, valahogy épp engem átölelt, vagy nem is figyelt a csajra, csak közömbösen ühümözgetett, vagy bármi, de mindig volt jel a csaj felé, hogy MI összetartozunk

ez a srác még el is engedi a kezem, ha szembe jön egy másik csaj, akivel leáll beszélgetni

2010. okt. 4. 12:02
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!