Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret vagy csak kihasznál?

Figyelt kérdés
Már harmadszorra kezdjük újra hála neki, de akárhányszor találkozunk ad egy puszit a számra és mikor megindulunk sétálni sose fogja meg a kezem vagy még csak meg sem ölel. csak akkor ha elértünk olyan helyre ahol ha úgy vesszük alig vannak. mielőtt összejöttünk járt egy lánnyal de 2 nap után szakítottak mondván dobta miattam, mert még mindig engem szeret.. de szerintem ez fordítva volt. megígérte hogy változni fog ahhoz képest ugyanott vagyunk...semmi kézenfogja sétálás se semmi. már kezd ebből elegem lenni. próbáltam vele erről beszélni, de semmi hatás. már kezdem úgy érezni, hogy ezáltal eltávolodok tőle...segítsetek!
2010. okt. 3. 20:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Miért nem keresel mást? Miért mentél vissza harmadjára is hozzá, ha érzed, nem működik a dolog?
2010. okt. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

mert ha együtt vagyunk, akkor teljesen elcsábulok és akkor nincs vissza út. nagyon szeretem és ennek nem lehet csakúgy parancsolni. akárhányszor ezt csinálja megszakad a szívem.:(

ja amúgy 17/L.

2010. okt. 3. 20:41
 3/11 anonim válasza:

Dobd ki a faszba a köcsögöt!


18/f

2010. okt. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Jaj, elhiheted, lehet az érzelmeknek parancsolni. Majd ha egyszer végleg eleged lesz szakítasz vele... Látom még nem tartasz ott! Viszont akkor fogadd el, hogy semmi nem fog változni!
2010. okt. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Most őszintén mit vársz? Harmadjára sem változott meg,akkor? Ezt nem értem. Minek panaszkodsz ha úgy sem teszel semmit azért hogy ne igy legyen? Nemlátod hogy nem érdekli hogy neked fáj? Hagyd a francba már ezt a pasiit.. LÁtszik hogy nem szeret.Mi szégyell felválalni avgy minek nem fogja mega kezed? Ez szerelem??

Ezt még te se hiszed..

Ha neked jó.. :-j

2010. okt. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hagyd el, sok odaadóbb pasi létezik ennél.
2010. okt. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Én meg úgy gondolom, hogy nem minden a 'Kézenfogva-jásáról' szól. Meg a többeikről. Szerintem, ez két ember dolga, és nem kéne, szerintem ezen fennakadnod, hogy megfogja-e a kezed vagy sem. Ha ketten vagytok, akkor milyen? Az itt a kérdés! És ez egy 13 éves lány véleménye... lehet oltani.
2010. okt. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Vuuuk ***** válasza:

17éves vagy! sok barátod lesz még!

Keress olyat, aki figyel is Rád!

Az ilyen köcsögöket meg tényleg hagyd a pics@ba!


25/F

2010. okt. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Jó, de neked hogy esne az, hogy csak akkor ölelget meg minden ilyesmi mikor együtt vagytok..utána mikor elindulunk akármerre, olyan mintha semmise történt volna?:S nem furcsállnád, hogy előbb még ilyen volt aztán meg hirtelen ilyen?

Én szeretném érezni azt, hogy igenis tudja meg mindenki, hogy mi együtt vagyunk..=/

2010. okt. 5. 16:44
 10/11 A kérdező kommentje:
ez a 16:40-esnek ment!
2010. okt. 5. 16:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!