Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ilyenkor mi van? Mit tegyek? Akar még? Kihasznál? Játszik velem? Vagy igazat mondd? Talán még szeret?

Figyelt kérdés
1 éve vagyunk együtt a párommal,de 3 napja nincs velem, és beszélni sem akar telefonon mondja, hogy ne hívogassam, és hagyjam mert gondolkodni akar a kapcsolaton,hogy akarja e még,vagy sem, mert hogy nem hiszi,hogy így tudjuk tovább csinálni,mivel annyira a nyakára másztam.Kikérdezem, vizsgálgatom,számonkérem mindig, és össze veszek vele.Kiforgatom sok esetben, hogy rábizonyítsam,hogy megcsalt.Ő ezzel betellett állítása szerint, és arra kért hagyjuk egymást pár napig, mert gondolkodni szeretne. ma járunk a 3. napnál, hogy nem találkoztunk, és többnyire részegséggel tölti az időt.De van amit nem, na ez a bibi.Nem tudom hol van, de a mai napon kibírtam nem hívtam fel, és állítólag holnap találkozunk,ma mondta, és még meg is akart lepni egy balatoni fürdőzéssel.Arról is beszámolt hol töltötte a napjait, szépen sorban elmondta/csak én most sem hiszek neki/ ez is baj.Meg a végén mikor kérdeztem hogy most akkor mi van,nem mondd semmit, azt mondta na jól van akkor hiányzol,de most hagyj.Szerintetek mit csinál most? megcsal?tényleg gondolkodik,mert megtellett velem, és nem simerkedni akar, csak lazítani, ahogy mondja?Azt mondta mindig ,hogy nem akarja ezt a kapcsolatot így mert nagyon ideges, és nem jó így neki.Eddig minden időnket együtt töltöttük, de az utóbbi honap hétvégéin valahogy hanyagolva lettem. Haverok az első.Vajon mi járhat a fejében? Már nem akarhat engem?de akkor miért nem küld el, vagy mondja hogy ne hívjam, felejtsem el?vagy még szeret, de nem bírja a természetem ezért nem tudja mit tegyen?mert beismerem nehéz eset vagyok.Olyan akaratos,kicsit hisztis,és számonkérős,néha veszekedős.naptól függ:(De ha már nem akkor minek igérgeti hogy a holnapi nap a mienk,de most hagyjam.ja és égre földre esküszik, hogy nem megy ismerkedni nem akar, mert én elég vagyok neki,meg nem csalt meg,és nem is akar, bőven elég vagyok neki.De akkor most mi van? mit higyjek el,mit ne, és mire számíthatok?Köszi a válaszokat!
2010. aug. 21. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem hány éves vagy, és hanyadik kapcsolatod ez?
2010. aug. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

A helyében én már rég dobtalak volna.

Szeretni valakit nem az, hogy kisajátítod. Nem azért él, hogy a te kis kényed kedved szerint cselekedjen. Még fiatal, élni szeretne, és ezzel a mentalitással el fogod üldözni. Csak mert 3 napig nem találkoztatok, már egyből azt hiszed, megcsal. Ha ennyire nem bízol benne, akkor te nem szereted, hanem birtoklod. Az ilyenektől nem csak a pasik, a nők is menekülnek.

Ha nem változol meg, tuti el fog hagyni. Nagyon szerethet, ha eddig kibírta veled.

2010. aug. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
30 leszek, és a 3. mert mind hosszú volt többnyire
2010. aug. 21. 22:12
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigieket!de akkor szerintetek is csak bebeszélem magamnak,hogy megcsal, és higgyek neki?Mondjuk holnap eldöl mi van!De ma mérgesen elküldött,hogy ne találkozzunk még...hagyjam egy kicsit, szépen kér
2010. aug. 21. 22:14
 5/5 anonim ***** válasza:
A leírtakból azt szűröm le, hogy besokkalt tőled. :)Egyszerűen sok volt belőled. Egy kapcsolat alapja a bizalom! Ne vedd el a levegőt tőle! Lehet jót tesz most ez a kis szünet.
2010. aug. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!