Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szoktátok úgy érezni ti is,...

Szoktátok úgy érezni ti is, hogy mindenki csak kihasznál benneteket? Ilyenkor mit lehet tenni, hogy ne legyen annyira rossz érzés?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 27. 17:09
 1/7 anonim ***** válasza:
használd ki te is!
2010. ápr. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Emo vagy?

Mert ez az önsajnálat, amiből magadnak kell kijönni, nem segíthet senki...

2010. ápr. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem, mert nem hagyom.
2010. ápr. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok emo. És nem hagyom magam kihasználni, csak rossz érzés, hogy csak erre-arra vagyok jó, nem pedig barátnak.
2010. ápr. 27. 17:32
 5/7 anonim ***** válasza:
Én ezt megoldottam azzal, hogy lesz@rok mindenkit, nem járok közösségekbe, sz@rrá ismétlem a mentalistát és a dr houset miközben mesterséges egot gyúrok magam köré és én használok ki mindenkit.
2010. ápr. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
úgy mint az utolsó, én is hasonlóan csinálom. bár én alapból egoista vagyok és önző, mindig is lesz.rtam másokat..
2010. ápr. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ja nekem is van néha ilyen érzésem . hogy én néha kérek segítséget vagy kölcsön kérek valamit akkor " hátt....most..öö..haza kell vigyem " meg ilyen hülyeségek pedig mikor tőlem kérnek akkor én mindig adok mindent. de azért van egy pár aki nem ilyen még szerencse :)
2010. ápr. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!